Genel

Youtube’dan Para Kazanmak

Aslında hayat ne kadar ilginç değil mi? Daha doğrusu bakış açımızı değiştirdiğimizde neler yapabileceğimiz çok ilginç. Av Mevsimi adlı filmi izlediniz mi bilmiyorum ancak bir spoiler vermek gerekirse filmin çözülme noktası ‘Bakış açınızı değiştirin’ şeklindeydi, ana karakterler bunu yaptığında bir cinayeti akla gelmeyecek bir şekilde çözmüştü. İşte internetten para kazanmak içinde ‘internete bakış açınızı’ değiştirmelisiniz.

Youtube'dan Para Kazanmak Genel

 Nasıl?

 Bu yazımızda youtube üzerinden para kazanmayı anlatacağız. Ancak kendinize şunu sorun öncelikle, youtube sizin için ne ifade ediyor? Muhtemelen dünyanın en popüler video izleme sitesi. Yine muhtemelen kullanma amacınız video izlemek, müzik dinlemek vs. Bunda yanlış bir durum yok, bu sitenin amacı bu zaten ancak üzerinden para kazanmak için bakış açınızı değiştirmelisiniz. Youtube kullanıcılarına üzerinden para kazanma imkanı sunmaktadır. Yüklediğiniz videolara reklam koyulmasını sağlayarak ve o reklamlara tıklanma esasıyla para kazanabiliyorsunuz.

Youtube’da her gün milyonlarca video izlenmektedir, bu videolar sizin benim gibi normal insanların videoları, sizde kendi videolarınızı yaparak veya telif hakkı bulunmayan videoları yükleyerek, içeriğine reklam alabilir ve tıklamalardan kılınızı kıpırdatmadan para kazanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı