GenelProgramlar

Ses Yükseltme Programı – En İyi Ses yükseltici

Ses Yükseltme Programı ses yükseltme için en uygun program. Ses yükseltici programı ile bilgisayarınızın sesini, ses kalitesini bozmadan artırabilirsiniz.

Ses Yükseltme Programı - En İyi Ses yükseltici Genel Programlar

Bilgisayar Ses Yükseltici

Ses Arttırma için Dfx audio programımızı ses kalitesini bozmadan standart ayarlarda kullandığınızda ne kadar kullanışlı bir yazılım olduğunu göreceksiniz. İster kulaklığınızda isterseniz sinema sisteminize program bütün müzik player programlarına uyum sağlamaktadır hatta video sitelerinde bile youtube, vimeo, pandora, netflix, los.fm, tunein, iTunes, hulu, VLC player, amazon, skype, spotify, windows media player, winamp ve aklınıza gelebilcek birçok ses destekleyici yazılımlara uyumludur.

Windows 10 Ses Yükseltme

Programın full ve normal sürümü bulunmakta tercihen full sürümünü alabilirsiniz fakat deneme ve full sürümünü denedim deneme sürümü olarakta maximum sonuç alabilmekteyim kendi bilgisayarımda kullandığım ender programlardan bir tanesi programı indirdiğinizde ses kalitesi farkını sizde görebilirsiniz ayrıca programımızda 6 adet şık tema bulunmakta aşağıdan takip ederek Dfc Audio Enhancer programını indirebilirsiniz.

Ses Yükseltme Programı İndir

Android Ses Yükseltme için Tıkla

Leptop Ses Yükseltme Programı Ses Yükseltici Program Sound Booster

6 Yorum

  1. Bilgisayarımı en son 13 yıl önce değiştirdim ve git gide son kullanma tarihi geçmeye başlamıştı. Tabii en büyük sıkıntılarımdan bir tanesi de ses problemiydi, yüksek sese sahip olmak istiyorum ama bilgisayardan adam akıllı ses çıkmıyordu. Sizi de Google’de ses yükseltme programı yazarak buldum, programı kullanacak arkadaşlara tavsiyemdir; kesinlikle denemelisiniz, farkı göreceksiniz. Yeni bir bilgisayar dizdiğimde ve ses sistemi aldığım vakit yine kullanacağım aynı programı, sesi bozmuyor ve muhteşem ses çıkartıyor. Evimde sinema sistemi var normal de ve bilgisayarıma bağlı ses sistemi de. Normal de hayatta kaldırmaz ses sistemini fakat ciddi anlamda yardımcı oldu bu program, teşekkür ederim.

  2. Ses kalitesini bozmadan yükseltme yapabilmesi önemli bir özellik. Bir nebzede olsa ses yükseltme yapması güzel.

  3. Sanırım yazıyı okumadan bu yorumu yaptınız. Zira yazı içerisinde ücretsiz ve ücretli sürümleri bulunduğu yazılıyor.

  4. İndirme bağlantısı buton şeklinde değil. Yazının en altında yer alan Ses Yükseltme Programı İndir bağlantısına tıklayarak indirebilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı