GenelPara Kazanma

Numara Paneli Numara Alma Taktiği

Numara paneli Numara Alma Taktiği ile hızlı bir şekilde numara alabilirsiniz. Numara paneli ile para kazanma aşırı kolaydır. Numara alma için numara talebinde bulunuyor ve red cevabı alıyorsanız numara alma taktiğini bu yazıda görebilirsiniz. Ayrıca henüz numara paneli ile nasıl para kazanılır bilmiyorsanız numara paneli ile para kazanma başlıklı yazımızı okuyabilirsinz.

 

Numara Paneli Numara Alma Taktiği Genel Para Kazanma

 

Numara panelinden numara alabilmeniz için numara talebinde bulunurken detaylı açıklama yapmanız gerekmektedir. Fazla bilgi vermeden yaptığınız numara talebi olumsuz karşılanacaktır. O yuzden şimdi maddeler halinde açıklayacağımız maddeleri uygularsanız büyük ihtimalle başvurunuz olumlu karşılanıp hesabınıza numara tanımlanacaktır.

1. Açıklama kısmına şuna benzer bir yazı girin : ‘Sosyal medya sitelerinde paylaşım yapılacaktır. Elimde çok sağlam facebook hesapları bulunuyor. Tahmini olarak günlük 100 dakika yapabileceğimi düşünüyorum’.
2. Link kısmana paylaşım yapacağınız hesaplarınızın linkini verin. Eğer hesabınız fazla yoksa yüksek takipçili bulunp linkini oraya yapıştırın. Numara talebiniz büyük olasılıkla onaylanacaktır.

Numara paneli ile para kazanma detayları için tıklayın

Not: Eğer tüm çabalarına rağmen numara alamıyorsanız benimle iletişim kurun. Yorum kısmından bildirebilirsiniz.

8 Yorum

  1. Merhaba bu durumun sebebini tam olarak bilmem mümkün değil. Ancak eğer birden fazla hesap açarsanız böyle bir durum ile karşılaşırsınız. Böyle bir durum varsa tüm hesapları kapatıp sadece bir tanesini kullanılın. Ayrıca durum ile ilgili en net bilgiyi destek sisteminden alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı