İş Fikirleri

Numara Paneli Para Kazanma Taktiği

Numara Paneli  para Kazanma ile para kazanmak çok kolay bir iş. Numara Paneli ile size verilen numaranın aranmasını sağlayarak para kazanabilirsiniz. Numara paneli sitesinden üye olarak numara talebinde bulunabilir ve hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.  Buradan aldığınız numaranın aranmasını sağlamanın en iyi yolu facebook sitesinde sahte profiller açarak numarayı paylaşmanızdır.

Numara Paneli Para Kazanma Taktiği İş Fikirleri

Şimdi gelelim numara panelinden para kazanma deyince hemen herkesin aklına gelen telefonda kim konuşacak sorusuna. Numara panelinden numara aldığınız zaman, sizin göreviniz bu numarayı paylaşarak aranmasını sağlamaktır. Telefona cevap verecek kişiler ise firmada çalışan bayan modellerdir. Siz sadece dakika başı para kazanan yayıncısınız.

Yukarıdaki resimde gördüğünüz ekran numara paneli sitesinden bir alıntıdır. Kazandığınız paraları kolaylıkla görebilirsiniz.

Numara Paneli Para Kazanmaya Nasıl Başlarım

Para kazanmaya başlamak için ilk önce siteye üye olmanız gerekmektedir. Siteye üye olmak bir dakikadan daha kısa sürer. Üye olurken doğru bilgiler vermeniz faydanıza olacaktır. Üye olduktan sonra malesef size hemen numara verilmiyor. Numara alabilmek için numara talebinde bulunmanız gerekir. Ancak şunu da belirtmek gerekir ki her numara talebi olumlu karşılanmaz ve size numara verilmeyebilir. Bu durumda yapmanız gereken daha açıklayıcı bilgiler ile tekrar başvuruda bulunmaktır. Numara talebiniz olumlu karşılanır ve size numara verilirse, numarayı paylaşarak para kazanmaya başlayabilirsiniz. Numara paylaşmada önemli olan ‘ilk 10 dakikası ücretsiz‘, ‘dakikası 1 tl‘ gibi aldatıcı metinler kullanmamanızdır. Şayet bunları kullandığınız tespit edilirse numaranız hesabınızdan geri alınır.

Numara Paneli Kazanılan Para Nasıl Alınır

Numara panelinden kazandığınız parayı iki şekilde alabilirsiniz. Bunlardan ilki banka hesabına para çekmedir. Banka hesabınızı ekleyerek kazandığınız paranın hesabınıza yatmasını sağlayabilirsiniz. İkincisi eğer varsa innial hesabınıza yatmasının isteyebilirsiniz. Numara panelinde haftalık ve aylık ödeme şekilleri vardır. Hangisini seçtiğinize bağlı olarak ödemeleriniz haftalık ve aylık olarak yapılır. Bunun haricinde acil ihtiyaçlarınız için erken ödeme talep edebilirsiniz. Erken ödeme talep ettiğinizde eft ücreti hesabınızdaki bakiyeden kesilerek gün içinde ödemeniz yapılır. Haftalık ve aylık ödeme periyotlarında herhangi bir ücret kesintisi olmaz.
Numara Paneli ile ilgili aklınıza takılan her türlü soruyu yorum kısmından sorabilirsiniz.

4 Yorum

  1. Ferhat bey, ödeme geçmişi sayfasından erken ödeme talimatında bulunabilirsiniz. Ancsk ödemeniz eft ücreti size yansitilarak yapılacağı için bakiyeniz yetersiz kalacaktır.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı