Programlar

Laptop Bilgisayarın Ses Seviyesini Yükseltme

Laptop Bilgisayarın Ses Seviyesini Yükseltme Programlar
Laptop ve Notebook bilgisayarlarındaki yetersiz ses seviyesi video, müzik ve film izleme gibi işlemler işkence haline dönüşmektedir. Düşük ses problemi genellikle eski Laptop ve Notebook bilgisayarlarda sıklıkla görülmektedir.
Arama motorlarında bilgisayarların ses seviyesini yükseltmeye dayalı bir çok makale yer almakta fakat çoğu ses kalitesi açısından olumlu sonuç vermemektedir. Bilgisayarların ses ayarı ile oynanarak yada çeşitli yazılımlar ile bu tip işlemler gerçekleştirilmektedir. Ses seviyesini yükseltmekte etkili bir çok yazılım mevcut fakat bu yazılımlar kullanıcılara ücretli olarak sunulduğu için bu yöntem elbette kullanıcıları tatminkar etmemektedir.
Laptop ve Notebook Bilgisayarın Sesi Nasıl Yükseltilir ?

Özellikle video ve müzik sitelerinde video kalitesine göre ses seviyesi değişkenlik göstermektedir. DFX Audio yazılımı ile Youtube, Media Player, Skype, VLC Player, Winamp ve iTunes gibi bir çok ses ve video yazılımlarını desteklemektedir.
DFX Audio Enhancer kurulumunu bilgisayarınızda gerçekleştirdikten sonra bilgisayarınızdaki ses kartını entegre ederek bilgisayar açılış ve kapanış esnasında DFX yazılımı otomatik olarak devreye girmektedir.
DFX Audio Enhancer programı içerisinde yer alan 6 adet şık tema ile arzu ettiğiniz temayı seçebilir ve ses menüsü sayesinde tiz, bass , ambiyans gibi bir çok ses ayarını kendi zevkinize göre düzenleyebilir ayrıca programı dilediğiniz an On/Off butonu ile sonlandırabilirsiniz. Yazılımın ücretsiz sürümünü bilgisayarınıza indirmek için konu altında yer alan  laptop ve notebook ses yükseltme programı butonuna tıklayarak indirebilirsiniz.
LAPTOP VE NOTEBOOK SES YÜKSELTME PROGRAMI 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı