İş Fikirleri

Evde İş imkani 15+ ek iş fikri

Evde ek İş imkanları büyük şehirlerde yaşayan ve ek geliri ortalama ek gelirin altında olan ailelerin, eşlerinin de çalışması şart olmaktadır. Ev hanımlarına evde ek iş fikirleri paylaştığımız fikirleri sadece hanımlar değil herkes uygulayabilir.

Evde İş imkani 15+ ek iş fikri İş Fikirleri

Ev hanımlarına ek iş

Hanımlar çalışmak için çeşitli yollardan ek gelir için iş arayışına başlamışlardır. Şayet köy veya kasabada yaşayan ailelerin geçinmesi şehirdekilere göre daha kolaydır. Geliriniz şayet ortalama gelirin altındaysa, bir de çocuklu bir aileyseniz, çalışmak hanımlar açısından zor hale gelmektedir. Hem bir evin annesi olup, hem de evin bütçesine katkı sağlaması muhteşem bir şeydir.

Evden İş İmkânları konusunda yapılan araştırmalar sonucu karşımıza birçok sonuç çıkmaktadır. Evden iş imkânları deyince ilk akla gelen şey çocuk bakmak olsa da iş imkânları bundan ibaret değildir. Şimdi evde para kazandıracak iş fikirlerine bakalım.

Numara paneli ile Para kazanma

Aslına bakılırsa numara paneli ile para kazanmak çok kolay bir iş. Numara paneli ile para kazanmayı kısaca özetlemek gerekirse , size verilen numaranın aranmasını sağlamak olarak açıklayabiliriz. Numara paneli sitesinden üye olarak numara talebinde bulunabilir ve hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.  Buradan aldığınız numaranın aranmasını sağlamanın en iyi yolu facebook sitesinde sahte profiller açarak numarayı paylaşmanızdır. Bu işte kendi taktiğinizi geliştirirseniz yükse meblağlar kazanabilirsiniz. Detaylı bilgi için Numara Paneli İle Para Kazanma

Çocuk Bakıcılığı Yapmak

Klasik iş fikirlerinden biri olan çocuk bakıcılığı, başkasının çocuklarına şefkat göstererek para kazanma işidir. Avantajları çok olsa da, dezavantajları da vardır. En önemli dezavantajı ise çocuk bakıcılığının tüm gününüzü almasıdır. Çocuk bakıcılığından en az 1000 TL kazanmanız mümkündür.

İnternetten Makale Yazarak Para Kazanmak

Evde iş imkanı arasında belki en az yoran iş makale yazarlığıdır. Son yıllarda internetin kullanılmasından öte, web sitesi veya blog sahibi olmakta sizlere para kazandıracaktır. 3-4 saat zaman ayırarak 500 TL kazanmanız mümkündür. Evde Yemek, Süs Eşyası Yapmak: Ev hanımlarının uzmanlık alanı olan bir iştir. Sizi tek uğraştıracak kısım, para kazanacağınız bir işi bulmanız ve işverenin güvenilir olmasıdır.Detaylı anlatım için Evden makale yazarlığı ile para kazanma

Bir blog başlatarak para kazanma için : blogger ne demek blogger ile blog acmak

E-Kitap Satarak Para Kazanmak

Hobi olarak yazdığınız basit bir masal kitabını bile satarak para kazanabilirsiniz. Bu işe başlamak için öncelikle romanlarla ve kitaplarla aranızın iyi olması gerekmektedir.

Youtube’da Video Yayınlayarak Para Kazanmak

Belki de en zor ve en uzun soluklu iş budur. Düzenli olarak ilgilenmeniz ve ayrıca bırakmamanız halinde, lafın gelişi değil de gerçekten oturduğunuz yerden para kazanabileceğiniz bir iş fikridir. Bu işle bir evi geçindirmeniz bile mümkündür. Para kazanmanız bir şeyleri yaparak değil de genellikle alacağınız reklamlar aracılığıyla olacaktır. Şuan youtube de bir kanalın sahibi 10 milyon dolardan fazla para kazanmaktadır. Buyurun size ek gelir. Detaylı anlatım için Youtube Para Kazanmak

Sabun Paketleyerek Para Kazanmak

Çok fazla dikkat ve kol kası gerektirmeyen bir iş olan sabun paketleme işi, günde kesintisiz olarak 4 saat çalışma süresi maksimum çalışma süreniz olacaktır. Dikkat edilmesi gereken nokta, eldiven ve önlem maskesi kullanmanız olacaktır.

Organik Şampuan Yaparak Para Kazanmak

Mevcut şampuanlarda insan saçlarına zararlı maddeler içermektedir. Kimi insanlar bu kötü durumu yaşayarak görürse de denemeden de önlem almak isteyenler vardır. Tamamen evde bulunabilen doğal gıdalar ve aktarlardan alınabilecek malzemelerle organik şampuanlar yapılabilir. Muazzam paralar kazanabilirsiniz.

Etsy nedir? Etsy ile Satış yaparak para kazanma

TV Programlarına Konuk Olarak Para Kazanmak

Sabah programlarına katılarak para kazanabilirsiniz. Programlarda sürekli soru soran, tartışma ortamı yaratan, ortama hareketlilik katan kadınların hepsi geçimini o programlardan sağlamaktadır.

Organik Krem Yaparak Para Kazanmak

Bakım ürünleri denilince akla ilk gelen kadınlardır. Hal böyle olunca evde krem yaparak onları satma iyi bir ek gelir kaynağıdır.

Editörlük-Düzeltmenlik

Okumayı seven kadınlar için basit metinlerin düzeltilmesi de ek iş imkânlarından biridir. Sayfa başına para verilen bu işlerde gerekli taslağı okuyarak düzenlemeler yapabilirsiniz.

Nikâh Şekeri Yapmak

Zevkli olduğu kadar yorucu bir işte olan, nikâhlarda ve düğünlerde, misafirlere verilen hatıra amaçlı küçük hediyeleri evinizde oturduğunuz yerde yapabilirsiniz. Günümüzde yalnızca nikâh için değil, bazı etkinlikler için de bu küçük hatıra hediyeleri yapılmaktadır. Sipariş usulü çalıştığınız da ise sipariş aldığınız zaman gerekli malzemelerin parasını önceden alabilirsiniz.

Organizasyon Yapmak

Etkinlikler düzenleneceği zaman, siz ön plandaysanız eğer, bu iş size göredir. Doğum günü organizasyonları, nişan, düğün organizasyonları için organizatörlük yaparak kendinize de bir eleman tutarak bu organizasyonu evinizden yönetebilirsiniz.

Ders Vermek

İyi bir yabancı diline sahipseniz, evde ders vererek ek gelir elde edebilirsiniz. Hem kaliteli bir zaman geçirmiş olursunuz hem de yorulmadan para kazanmış olursunuz.

Reçel Yapmak

Marketlerde olan reçellerin hepsinde kimyasal karışım olduğu için pek sağlıklı değildir. Evde hazırlanan reçeller de herhangi bir karışım olmadığı için gönül rahatlığıyla yiyebilirsiniz.

Dikiş Dikmek

Dikiş dikme yeteneğiniz var ise kolaylıkla para kazanabilirsiniz.

Bunlar hoşunuza gitmedi mi buyrun :10+ Yeni İş Fikirleri ! Bu fikirler Para Getirir

24 Yorum

  1. Organik krem için tarifiniz varsa eğer kremi yaptıktan sonra basit bir web sitesi oluşturarak tanıtımını yapabilirsiniz. Ayrıca bu web sitesine google ads gibi reklam servislerinden ziyaretçi çekerek satış yapabilirsiniz. Bu konu hakkında teknik bilgi için webmaster forumlarını inceleyebilirsiniz.

  2. Evde sabun paketleme yapabilmek için, bulunduğunuz yere yakın toptancı firmalar veya üreticiler ile iletişime geçmeniz gerekir. Bu işi yapmaya kabul görülürseniz onlar sizi ne yapmanız gerektiği konusunda yönlendireceklerdir.

  3. Arkadaşlar yazının amacı yanlı anlaşılmasın biz burada sadece yapabileceğiniz iş fikirleri sunuyoruz. Yani iş vermiyoruz maalesef. Bulunduğunuz bölgede araştırma yaparak bu tür iş sağlayan işverenlerle iletişim kurabilirsiniz.

  4. biz burada sadece yapabileceğiniz iş fikirleri sunuyoruz. Yani iş vermiyoruz maalesef. Ancak adresinizi bırakmışsınız iş vermek isteyen olursa buyorum üzerinden size ulaşabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı