TOGG Fabrikasının İşçi Alımı

 Türkiye’nin son dönemde ki en büyük teknoloji atılımlarından birisi olan yerli otomobili olan TOGG’un fabrikasında personel alınacağı duyuruldu. Firmanın 4000’e yakın personeli genel başvuru şeklinde alacağı ve herhangi bir KPSS sonucu beklemediği ilk verilen bilgiler arasında. TOGG İş Başvurusu yapmak isteyenlerin izleyeceği yollar ve genel şartlara dair gelen bilgiler şu şekilde.

TOGG İşçi Alım Şartları

 TOGG tarafından yapılan açıklamalar başvuru yapmayı düşünen herkesi bilgilendirecek şekilde hazırlanmış durumdadır. Fabrikanın temellerinin atılması ve inşaata hız verilmesi sonucunda eleman alımı da hızlanmış durumda.
TOGG’un yapmış olduğu ilana göre ekip çalışmasına yatkın, geçmiş başarılarının yanı sıra geleceğe yön verebilecek potansiyelde, sürekli öğrenmeye aç, iş ve duygusal hayatını birbiriyle karıştırmayacak ve cesur bireyler arandığı bildirilmiştir. Firma sitesinde bu alandan sonra genel başvurular ekranına girerek başvuru işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

TOGG Genel Başvuru Gereklilikleri

 Saygın bir üniversiteden mühendislik veya eşdeğerinde bir üniversiteden mezun olmak.
İnsan kaynakları ve işletme bölümlerinden 4 yıllık üniversite mezunu olmak.
Otomatik sektöründe özellikle Ar-Ge alanında en az 3 yıllık deneyim.
Sorun tespiti ve çözümünde sorumluluktan kaçınmayacak personeller alınacaktır.

TOGG İş Başvurusu Nasıl Yapılır

Türkiye’nin yerli otomobili TOGG İş Başvuru Ekranı ulaşımı için firmanın resmi web site adresine girmeniz ve oradaki yönlendirmeleri takip etmeniz yeterli olacaktır.  Türkiye’nin seri üretimi yapılacak bu yerli aracının yapım ekibinde olma gururundan yararlanmak işte bu kadar kolay.

TOGG Fabrikasının İşçi Yeni Ek İş Fikirleri

] }
No comment