Nesine Apk İle İddaa ve Canlı Sonuçlar

Nesine Apk android uygulaması ile iddaa bültenine ulaşabilirsiniz. Nesine Com ile iddaa kuponu oluşturabilir canlı sonuçları takip edebilirsiniz.

Nesine Apk Nedir

Nesine com, Doğan Online bünyesindeki D Elektronik Şans Oyunları ve Yayıncılık A.Ş.’nin sahibi olduğu çevrimiçi şans oyunları sitesidir. Site bilyoner.com, oley.com, misli.com, tuttur.com ve birebin.com ile birlikte Türkiye’de halen yayında olan altı yasal şans oyunu yasal bayisinden biridir. 18 yaşını geçmiş Türkiye vatandaşları siteye üye olarak İddaa ve Spor Toto oyunlarına katılabilir.

Nesine Apk İle İddaa ve Canlı Sonuçlar Genel

Nesine Apk İndir

Nesine com üzerinden iddaa kuponu oluşturmak çok kolaydır. Nesine com uygulaması olan nesine apk ile oluşturmak daha da kolaydır. Nesine Apk Uygulamasını indirerek telefonunuza kurabilir ve canlı iddaa kuponu oluşturabilirsiniz. instagram png

Süper Lig ve 1. Lig’de bazı takımların forma sponsoru olan nesine com, bunun yanında Beşiktaş kulübü ile yapılan sponsorluk anlaşması çerçevesinde kulübe özel olarak “bjk.nesine.com” alan adı üzerinden yayın yapmaktadır. Nesine com 30 Eylül 2016 tarihinde Türkiye 1. Basketbol ligi ekiplerinden Eskişehir Basket takımının isim sponsoru olmuştur.

Nesine Apk İndir – Nesine Com Canlı Sonuçlar

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir