UVMask Nedir?

UVMask Nedir?

Solunan havayı filtreleyen maskedir. Korona virüsü salgını yüzünden dünyanın her yerinde kişilerin maske kullanması zorunlu hale gelmiştir. Salgından kendimizi korumamız için önemli tedbirlerden biridir. Bu covid- 19 ile mücadele etmek için tasarımcıların, mühendislerin ve sağlıkçıların maske ile ilgili çok dikkatli ve titiz bir şekilde çalıştıkları bilinir.
Hayatımızın bir parçası haline gelen maskeyi uzunca bir süre kullanacağımız çok açık ve nettir. Bu bağlamda teknoloji kullanılarak maske üretimleri başladı bunun nedeni ise maske kullanımını kolaylaştırmayı amaçlamışlardır. UM sistemi şirketi son teknolojiyi kullanarak solunan havayı filtreleyen maske icat etmişlerdir.

UVMask Özellikleri

Nesine Apk İndir Özellikle toplu alanlarda covid -19 salgınına yakalanma riskimiz çok yüksek bu yüzden maske kullanımına dikkat etmemiz gerekmektedir. UVMask aktif UV filtreleme teknolojisi sayesinde soluk alma sırasında havayı filtreler ayrıca soluk verirken de havayı filtreleme işlemi devam eder. Bu sayede çevredeki insanlar enfekte olma riskinden korunmuş olur. Maske aynı zamanda ışık ve hava geçirmez, süper yumuşak silikonu sayesinde cildinize de zarar vermiyor.
Birçok kayış seçeneği bulunan maskenizi başınızın veya kulağınızın etrafından sabitleyebilirsiniz. Maskeyi haftalarca rahatlıkla kullanabilirsiniz daha sonra filtrenizi kolay değiştirmeniz için UVMask’ın yanında filtre çıkarılabilir bir dış kabukla birlikte gönderiliyor. Maskenin pili tek seferde 6 saat kullanıla bilektedir. Bu son teknoloji ile üretilmiş olan maske kullanıcıları için adeta hayat kurtarıcı bir ürün olmuştur.

] }
No comment