10+ Yeni İş Fikirleri ! Bu fikirler Para Getirir

Yeni İş Fikirleri ek gelir elde etmek isteyenler için ilham kaynağı olabilir. Ek İş Fikirleri bulabilmeniz ve bunları hayata geçirerek ek gelir elde etmeniz için burada yeni iş fikirleri listeledik.

Banka hesabınızda biraz daha fazla para birktirmek istediğinizde iki yolunuz vardır. : Daha fazla para kazanmak için masrafları kısaltabilir veya daha fazla çalışabilirsiniz. Her ikisini de yapmak, tabii ki, uzun vadeli finansal hedeflerinize ulaşma şansınızı büyük ölçüde artıracaktır. Bunu isterseniz öğrenim kredinizi geri ödemek ya da hayal ettiğiniz bir tatile çıkmak için yapabilirsiniz.

10+ Yeni İş Fikirleri ! Bu fikirler Para Getirir İş Fikirleri

Bir ek iş ile gelen ek para kazanmak için harika bir yoldur. Geçmişten günümüze, başarılı bir blog’dan profesyonel bir organizasyon işine kadar birçok işe giriştim.

En büyük soru, ek iş ne yapabilirim? Yeni iş fikirleri olarak binlerce seçenek var. Bazı ek iş fikirlerinin yapılması nispeten kolaydır. Diğer iş fikirlerini hayata geçirmek  için önemli zaman ve küçük işletme sermayesi gerekebilir. Ufkunuzun açılması, yeni iş fikirleri bulabilmeniz ve bunları hayata geçirerek ek gelir elde etmeni için burada yeni iş fikirleri listeledik.

Sermayesiz Yeni İş Fikirleri

1. Çocuk Yaşam Koçu Olmak

Evet, daha önce böyle bir şey duymadınız değilimi? Yeni iş fikirleri denildiği zaman zaten bu iş fikrini daha önce duymamış olmanız gerekmez mi? Para kazanmak için yeni ama gerçek bir alan.

Peki ek iş olarak yapıp nasıl para kazanabilirim? Bazı ebeveynler (düşündüğünüzden daha fazlası) işleri ile  inanılmaz derecede meşgullerdir. Ve çoğu zaman, çocukları bisiklete binmeyi, çömlekte işemeyi ya da bir beysbol atmayı öğrenmek gibi önemli aktiviteleri yapmaktan yoksun kalırlar. Yani bu meşgul ebeveynler çocuklarına öğretemedikleri bu gibi şeyler için bir çocuk hayat koçu kiralar; Koç, çocuklarına bu önemli becerileri öğretir. Anne-Babalar bu gibi aktiviteleri çocuklarına öğretmeniz karşılığında sizi memnun edecek ücretler ödeyecektir.

2. Yaptığınız Tasarımları Satın

Yaratıcılığınıza güveniyor musunuz ? Cevabınız evet ise size yeni bir iş kapısı var demektir. Peki ne satabilir, nasıl satabilirim.
Ne yapabilir ve satabilirsin? T-shirtler, kupalar, çantalar, ayakkabılar, pullar, hoodies, bağlayıcılar, kaykaylar ve daha fazlası. Çok havalı ve gerçekten bağımlılık yaratabilir! Tüm ürünler için yapmanız gereken sadece tasarım geri kalanını tasarımı sattıklarınız hallediyor.
CafePress ve Zazzle gibi siteler, tüm bu zor işleri üstlenir; baskı ve nakliyeyi yapıyorlar… tek yapmanız gereken tasarımı sunmak.

10+ Yeni İş Fikirleri ! Bu fikirler Para Getirir İş Fikirleri

3. Makale Yazarak Para Kazanmak mı?

Üniversitede okurken biraz ekstra para kazanmanın bir yolu olarak başladım. Şimdi? Bu benim tam zamanlı işim haline geldi.

Özellikle ticari metin yazarlığı (yani, işletmeler ve şirketler için yazma) işine girdiğinizde, serbest yazar olarak büyük paralar kazanabilirsiniz. Blooger olmak : özellikle bir blog kurup içerik yayınlarak, online olarak para kazanabilirsiniz.
Eğer iyi bir makale yazarı olduğunuzu düşünüyorsanız hemen bu işe başlayabilirsiniz. Wmaraci.com, r10.net gibi webmaster forumları üzerinden yazdığınız makaleleri satabilirsiniz.  Ya da kendiniz bir websitesi oluşturup makalelerinizi yayınlayarak hit elde edebilir bu hiti kazanca çevirebilirsiniz.

Bu konuda daha fazla bilgiye erişmek için Evde Makale Yazarlığı İle Para Kazanma yazımızı okuyun

Neden bir blog açmalıyım

4.Peyzaj ve Bahçecilik

Dışarıda olmayı, çiçek dikmeyi ve yabani otları çekmeyi seviyor musun? Pek çok insan bunu bir angarya olarak görüyor, ancak diğerleri yaptıklarını ve diktiklerini seviyorlar. Eğer bu işi severek yapıyorsan, o zaman peyzaj ve bahçe işlerini kurmayı düşünebilirsin. Kendiniz bir peyzaj bahçesi kurabilir yada bahçelere bakım yapabilirsiniz. İş bulmak için hemen büyük bahçeleri olan insanlarla iletişime geçin.

Yeni iş fikirleri bulma , ek gelir elde etme konusunda şu yazılara da göz atabilirsiniz;

En karlı küçük işletmeler

Evde İş imkani 15+ ek iş fikri

Hızlı para kazanmanın 5 kolay yolu

5. Ev hanımlarına ek iş

Hanımlar çalışmak için çeşitli yollardan ek gelir için iş arayışına başlamışlardır. Şayet köy veya kasabada yaşayan ailelerin geçinmesi şehirdekilere göre daha kolaydır. Geliriniz şayet ortalama gelirin altındaysa, bir de çocuklu bir aileyseniz, çalışmak hanımlar açısından zor hale gelmektedir. Hem bir evin annesi olup, hem de evin bütçesine katkı sağlaması muhteşem bir şeydir.

Evden İş İmkânları konusunda yapılan araştırmalar sonucu karşımıza birçok sonuç çıkmaktadır. Evden iş imkânları deyince ilk akla gelen şey çocuk bakmak olsa da iş imkânları bundan ibaret değildir. Şimdi evde para kazandıracak iş fikirlerine bakalım.

6. Numara paneli ile Para kazanma

Aslına bakılırsa numara paneli ile para kazanmak çok kolay bir iş. Numara paneli ile para kazanmayı kısaca özetlemek gerekirse , size verilen numaranın aranmasını sağlamak olarak açıklayabiliriz. Numara paneli sitesinden üye olarak numara talebinde bulunabilir ve hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.Buradan aldığınız numaranın aranmasını sağlamanın en iyi yolu facebook sitesinde sahte profiller açarak numarayı paylaşmanızdır. Bu işte kendi taktiğinizi geliştirirseniz yükse meblağlar kazanabilirsiniz. Detaylı bilgi için;Numara Paneli İle Para Kazanma

7. Çocuk Bakıcılığı Yapmak

Klasik iş fikirlerinden biri olan çocuk bakıcılığı, başkasının çocuklarına şefkat göstererek para kazanma işidir. Avantajları çok olsa da, dezavantajları da vardır. En önemli dezavantajı ise çocuk bakıcılığının tüm gününüzü almasıdır. Çocuk bakıcılığından en az 1000 TL kazanmanız mümkündür.

8. İnternetten Makale Yazarak Para Kazanmak

Evde iş imkanı arasında belki en az yoran iş makale yazarlığıdır. Son yıllarda internetin kullanılmasından öte, web sitesi veya blog sahibi olmakta sizlere para kazandıracaktır. 3-4 saat zaman ayırarak 500 TL kazanmanız mümkündür. Evde Yemek, Süs Eşyası Yapmak: Ev hanımlarının uzmanlık alanı olan bir iştir. Sizi tek uğraştıracak kısım, para kazanacağınız bir işi bulmanız ve işverenin güvenilir olmasıdır.Detaylı anlatım için Evden makale yazarlığı ile para kazanma

Bir blog başlatarak para kazanma için : blogger ne demek blogger ile blog acmak

9. E-Kitap Satarak Para Kazanmak

Hobi olarak yazdığınız basit bir masal kitabını bile satarak para kazanabilirsiniz. Bu işe başlamak için öncelikle romanlarla ve kitaplarla aranızın iyi olması gerekmektedir.

10. Youtube’da Video Yayınlayarak Para Kazanmak

Belki de en zor ve en uzun soluklu iş budur. Düzenli olarak ilgilenmeniz ve ayrıca bırakmamanız halinde, lafın gelişi değil de gerçekten oturduğunuz yerden para kazanabileceğiniz bir iş fikridir. Bu işle bir evi geçindirmeniz bile mümkündür. Para kazanmanız bir şeyleri yaparak değil de genellikle alacağınız reklamlar aracılığıyla olacaktır. Şuan youtube de bir kanalın sahibi 10 milyon dolardan fazla para kazanmaktadır. Buyurun size ek gelir. Detaylı anlatım için Youtube Para Kazanmak

Ek gelir elde etmek için burada paylaştığımız ek iş fikirleri ne yenileri eklenecektir.

İnternetten para kazandıran tavsiyeler

İnternetten para kazanmaya karar verirseniz sizin için birkaç tavsiyede bulunduk. İinternetten para kazandıran tavsiyeler.

Ve final

Ek gelir elde etmek için yan işletmeye başlamak, kaliteli bir pasif gelir elde etmenin harika bir yolu olabilir ve hatta büyümeye odaklanırsanız tam zamanlı bir işe dönüşebilir. Üstelik, ilgilendiğiniz bir işletmeyi seçerseniz, aynı zamanda eğlenceli olabilir.
Paylaşmak istediğiniz benzersiz bir işletme için herhangi bir fikriniz var mı? Yoksa, bir ek iş kurdunuz mu? Eğer öyleyse, bize deneyiminizden bahsedin!

] }
No comment