Sermayesiz İş Fikirleri

Sermayesiz iş fikirleri açıkçası bulmak neredeyse imkansızdır. Çünkü her sektör için bir maliyet çıkar. Sadece bilginizi satarsanız ve onu kullanırsanız sermayeye gerek kalmaz. Bunun için ise çok çalışmak ve ilgili sektörde başarılı olmak gerekir. Tecrübede yanında olmazsa olmazıdır. Yine diğer işlere göre kazancı yüksek sermayesi düşük işlere bakalım.

Sermayesiz İş Fikirleri İş Fikirleri

Çevre Dostu Akıllı Binalar Yapımı ve Malzeme Satışı

Dünyamızın hızla büyümesi ve bu büyüme ile doğru orantıda kirlenmesini büyük bir endişeyle izliyoruz. Plansız büyüyen inşaatlar, trafikteki otomobillerin çoğalması gibi nedenlerin hepsi çevre kirliliğinin bir parçasıdır. Bu sebeple değişik bir şeyler yapılmalıdır. İnsanlar farklılık arar, doğaya uygun binaları tercih eder, onlara bunu sunmak gerekir. Bu hiç olmayan bir pazarda güçlü bir büyüme gerçekleştirmenize imkan verecektir. İster bu binaları yapıp satan müteahhitlerden olun, isterseniz de bu plana hizmet eden, parça temini sağlayan firma olun fark etmez, herkes kazanacaktır. Çevre dostu boya, inşaat malzemeleri kullanmalı, satmalı. Aynı zamanda güneş panelleri de bu sektörün sağlayacağı kazanç bakımından en önemli malzemeleri olması seçeneği önümüzde duruyor. Para kazandıracak iş fikirleri listesinin en gizemli sektörüdür.

Bebek Ürünleri Malzeme Satışı

Yetişkinler kendileri için yapacakları tüm harcamaları kısarlar. Bebekleri olduğunda maddi durumları ne olursa olsun kendileri için ayırdıkları bütçelerden feragat ederler ama bebekleri için asla harcamalarını engellemezler. Burada dikkat edilecek en önemli husus, hijyenik ürünlerin satılmasıdır. Aileler, bebekleri için hijyenik olan ve güvenilir malzeme kullanılan ürünleri tercih ederler. Kalitesiz bir satış yaparsanız para kaybetmeniz kaçınılmaz olacaktır.

E-Ticaret Alanında Satış Yapmak

Tüm firmalar yavaş yavaş teknolojik çağa geçiş yapıyor. Yakın zamanda çıkacak 5G ile inanılmaz bir hıza ulaşılacak olup, gelişen teknoloji araçları da çeşitlilik gösterecektir. Bu sebeple bu sektörün önü çok açık görünüyor. Pek çok sektör bu geçiş aşamasında ne yazık ki olamayacak. Bu sebeple internetten yapılan ticaretin payı ciddi oranda artacaktır. Yapılan iş ile ilgili pazarlama, reklam gibi stratejilerde bulunulmalıdır. Yeni bir iş olarak da rekabet gücünde olabileceğiniz ürünlerin satışı ile işe başlayabilirsiniz.

Mimarlık Firmaları

İnşaatların aşırı bir şekilde yapılması ve insanların evlerine ekonomik nedenlerle iç dizayn yaptırmaya yanaşmaması nedeniyle adeta dibe vuran sektör yeniden canlandı. Bu sebeple bu alanda şimdi ve ilerleyen zamanlarda potansiyel yüksek durumdadır.

Oto Yıkama Kuaför

Eskiden mahallelerde bir kova su alınır arabalar yıkanırdı. Ama artık kalmadı. Bu sebeple bu tarz firmalara hemen her noktada ihtiyaç var. İşlek caddelerde açılması kazancınızı katlayacaktır. Aynı zamanda reklam bakımından elinizi kuvvetlendirecektir. Bu dükkanı açmak, bu işi yapmak için çok büyük bir sermaye gerekmiyor. Ufak bir toplu para temin ederseniz en azından kira için yeterli olacaktır. Yapılacak kampanyalar ile etkili bir ciro elde edebilirsiniz.

] }
No comment