Bigo Live Güvenilir mi?

200 milyondan fazla kullanıcısı bulunan bigo live uygulaması güvenilir mi? bigo live uygulaması sayesinde en sevdiğiniz anlarınızı canlı yayın yaparak paylaşabilir dünyanın her yerinden arkadaşlıklar edinebilirsiniz. Bigo live kullanıcıların canlı yayın yapmasını ve etkileşime girmesini sağlayan canlı yayın akışı uygulamasıdır. 
Bigo Live Güvenilir mi? Genel

Bigo live uygulamasını kullanan kullanıcıların aklına gelen sorulardan biri ise bir sosyal medya uygulaması olarak bir kolay ve kullanmak güvenli midir? Biz de bu yazıda sizler için bigo live güvenilir mi onu anlattık. Bigo live güvenilir mi kısaca belirtmek gerekirse bigo live güvenlidir.

Öncelikle şunu belirtelim ki bigo live uygulamasının amacı insanların yeteneklerini sergilemelerini keşfetmelerini ve olumlu, sağlıklı ve yaratıcı bir şekilde bağlantıda kalmalarını sağlamaktır. Bigo live uygulamasını kullanırken kendinizi güvende hissetmeniz için yapmanız gereken bazı adımlar vardır. Şimdi bu adımları tek tek inceleyelim.

Bigo live kimler kullanabilir

Bigo live uygulamasını özellikle gençler kullanmaktadır. Hem Android hemde iOS platformlarda indirilip kullanılabilir. bigo live uygulamasında canlı yayın yapan kullanıcıların çoğu olumlu yönde içerik üretirken bazı kullanıcılar canlı yayın sırasında olumsuz davranışlar veya küfürler edebilmektedir. Bu nedenle 18 yaşından küçük olanlar için uygun bir uygulama değildir. 18 yaşından küçük olanlar için kullanılması tavsiye edilmez.

Bigo live güvenilir mi ? Güvenlik için ne yapmaktadır

Bigo live güvenilir mi herkesin uyması gereken topluluk kuralları vardır. Bu topluluk kuralları şu şekildedir:

    İçerisinde kumar,sigara, uyuşturucu, pornografi, kaba ve şiddet içeren canlı içeriğe izin verilmez.

    Tabanca,bıçak gibi silahlar ve diğer tüm silahlar yasaktır. Canlı yayın yaparken terörist gibi taklit             yapmayın veya teröristler gibi giyinmeyin ya da onların fikirlerini yaymaya çalışmayın.

    Haber yayınlamak maksadı ile bigo live resmi personeli gibi davranmak yasaktır.

    Bigo live tarafından izin verilmemiş olan diğer markaların veya ürünlerin resmi izinleri olmadan t            anıtım yapmak maksadı ile canlı yayın yapmak yasaktır. Çocukların canlı yayın yapmasına izin             verilmez.

    Canlı yayın yapılan ülkenin yasalarını gelenekleri ve siyaseti ihlal eden içeriklerin yayınlanması             yasaktır. Ayrıca kültürel, dini, kişisel ve coğrafi saldırıları yayınlamakta yasaktır.

    Spor oyunları, TV dramaları, korsan filmler, çeşitli şovlar ve telif hakkı ile korunan içeriklerin canlı         yayında paylaşılmasına izin verilmez.

    Bigo live yapay zeka kullanarak yasadışı içeriği filtreler

Bigo live canlı yayın esnasında içerik yönetimini gerçekleştirebilmek için dünyanın en güçlü yapay zeka teknolojilerinden birini kullanmaktadır. Yüz tanıma,görüntü tanıma, video anlama veya ses işleme yapay zeka çekirdeğini meydana getirerek bigo live in köklerini oluşturur.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir