Kehanetler Kitabı – Yazarı Kimdir – Corona Virüsü mü Anlatılıyor?

Coronavirüsü dünyada ölüme neden olmaya devam ederken, bu konuda birçok iddiada bulunuyor. Sosyal medyadaki bir video, ABD’li medyum Sylvia Brown ve Lindsay Harrison tarafından 15 yıl önce yazılan Kehanetler kitabı‘nda bir korona virüsü benzeri salgından bahsettiklerini ortaya çıkardı. İşte kehanetler kitabının ve yazarının detayları …

Kehanetler kitabının yazarı kim? Kehanetler kitabı korona virüsünü tarif ediyor mu?

Kehanetler kitabı, sosyal medyada korona virüsü ile ilgili kehanetlerde bulunan sayfalar tarafından gündeme getirildi. ABD’li medyum Sylvia Browne ve Lindsay Harrison tarafından 15 yıl önce yazılan Kehanetler kitabında, akciğerlere saldıran pnömoni benzeri bir hastalığın 2020’de ortaya çıkacağı ortaya çıktı.

Kehanetler Kitabı Yazarı Kimdir?

Sylvia Browne ve Lindsay Harrison tarafından yazılan kitap 15 yıl önce yayınlandı.

SYLVIA BROWNE’NİN HAYATI

Elli yıllık profesyonel bir psişik ve medyum geçmişi bulunan Sylvia Browne, Dünyada Yaşam, Bir Medyumun Maceraları gibi çok satan kitapların yazarıdır.

Öteki Dünyada Yaşam adlı kitabı öteki Dünya’nın hayatı hakkında en çok okunan kitaplardan biri olmuştur.

2008’de yazılan Gün Sonu kitabının 312. sayfasında, bir hastalığın 2020’lerde karaciğer ve bronşları hedef alacağını ve bu kehanetin COVID-19 virüsü ile ilişkili olduğunu yazdı.

KİTAPTAN DİKKAT ÇEKEN PARAGRAF

“2020’lerde, akciğerleri ve bronşları ciddi şekilde etkileyen ve acımasızca tedaviye dirençli olan pnömoni benzeri bir hastalık patlaması nedeniyle cerrahi maskeler ve plastik eldivenlerle dolaşan çok daha fazla insan göreceğiz. Hastalık hakkında ilginç olan ise; Bir kış boyunca büyük bir paniğe neden olduktan sonra, on yıl içinde tamamen kaybolacak ve hem nedenlerini hem de tedavisini gizemli bırakacak. ”

“Kehanetler” bölümünde inanılması zor bilgiler yazılmıştır. Hiç kuşkusuz geleceği hiç kimse bilemez ve müslümalar için geleceği ancak Allah bilir. Ancak bu “kehanetleri” birer öngörü olarak değerlendirilirse, kitabın yazıldığı dönemden yüzyıllarca sonra neredeyse bire bir gerçekleşen bu öngörüleri dikkatle incelemek gerekir.

] }
No comment