Sosyal Medya

Youtube Premium APK Nedir

Youtube Premium APK müzik dinlemek için Spotfy’ın en büyük rakibi konumundadır.Bu Youtube Premium uygulaması ile ücretsiz lisanssız şekilde kullanabilirsiniz.
Sosyal medyanın gelişiminin her geçen gün artmasıyla birlikte Youtube’da birçok yenilik getirmektedir. Youtube müzik dinleyebileceğimiz, videolar izleyebileceğimiz, paylaşım yapabileceğimiz bir sosyal medya platformlarındandır. Son zamanların en popüler uygulaması olan Youtube Premium fazlasıyla dikkatleri çekmektedir. Peki, Youtube Premium ne işe yarar? Youtube premium fiyat nedir? Normal bir Youtube platformundan farkı nedir? Gibi soruların cevaplarını sitemizden bulabilirsiniz.

Youtube Premium APK Nedir Sosyal Medya

Youtube Premium, klasik Youtube deneyimlerinize birkaç yeni özellik katarak ücretli hizmet vermektedir. Ancak özelliklerinin dikkat çekiciliği birçok kullanıcıyı kendisine çekmesine faydada bulunmaktadır. Birbirinden farklı özel Youtube Premium özelliklerini sizinle paylaşalım.

Youtube Premium Avantajları

 

Video izlerken artık reklam yok!

Youtube Premium en önemli özelliklerinden birisi reklamsız olmasıdır. Sizlerde Youtube Premium’a abone olarak bütün reklamları Youtube’dan kaldırabilir ve reklamsız müzik dinlemenin ve video izlemenin keyfini çıkarabilirsiniz. Aynı zamanda ister bilgisayarınızda isterseniz de mobil cihazınız da kullanabilirsiniz.

Arka Planda Çalma!

Youtube Premium avantajları arasında ön plana çıkanlardan birisi de Youtube Music Premium da bulunmaktadır. Artık Youtube üzerinden açtığınız şarkıları arka plana atabilirsiniz. Bu sayede hem müzik dinleyebilir hem de başka uygulamaların tadını çıkarabilirsiniz. Hem reklamsız hem de çevrimdışı görüntüleme yaparak Youtube Premium’un tadını çıkarabilirsiniz.

Çevrimdışı Görüntüleme

Youtube Premium ile çevrimdışı görüntüleme yapmanız için istediğiniz videoları telefonunuza rahatlıkla indirme şansınız bulunmaktadır. Bunun için telefonunuzun saklama kapasitesinin yeterli olması önemlidir. Boş alan olması durumunda Uçak modunda bile indirdiğiniz videoları dinleyebilir ve izleyebilirsiniz.

Youtube Premium Aboneliği Nasıl Yapılır?

Youtube Premium’a abone olmak oldukça basit bir işlemdir. Youtube ana sayfasında bulunan sol taraftaki profil menüsüne tıklayınız. Alt bölümünde Youtube Premium sekmesi bulunmaktadır. İçerisinde bulunan avantajlı Youtube Premium paketleri bulunmaktadır sizin için uygun olanı seçmelisiniz. Kendinize ait kart bilgilerinizi girerek Youtube müzik ve Youtube Premium aboneliğini oluşturabilirsiniz.

Youtube Premium Fiyat

Youtube Premium birbirinden özel özellikleri ile karşınıza çıkmaktadır. Maalesef bu özelliklerin maliyeti bulunmaktadır. Youtube Premium 3 aylık deneme sürecinin ardından otomatik olarak yenilenme işlemini tamamlayacaktır. Ancak bu özelliklere alışan kullanıcılar bu fırsatları kaçırmak istemiyor. Peki Youtube Premium Maliyeti nedir? Youtube Premium sizler için uygun olanı seçmeniz için 4 farklı paket ile karşınıza çıkmaktadır. Bunlar;

Yalnızca Youtube Müzik aboneliği (bireysel): 13,99 TL

Tek kişilik Bireysel Abonelik: 16,99 TL

Ailece Youtube müzik aboneliği: 20,99 TL

5 kişilik Aile aboneliği: 25,99 TL olarak karşımıza çıkmaktadır. Sizlerde kendinize uygun abonelik paketlerinden birine abone olarak Youtube Premium avantajlarından faydalanabilirsiniz.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam görmek istemediğinizi anlıyoruz fakat sitemizin tek gelir kaynağı reklamlardır. Size söz vereyoruz rahatsız edici reklam görmeyeceksiniz