İş FikirleriSosyal Medya

Bigo live Para Kazanma

Bigo live ile para kazanama nın mümkün olduğunu biliyor muydunuz? Muhtemelen ilk defa duydunuz. Bigo live ile para kazanma online para kazanma yolları arasında belkide en kolayıdır.

Bigo live Para Kazanma İş Fikirleri Sosyal Medya

Bigo live da para kazanmak

Bigo live uygulaması ile online para kazanmak, muhtemelen para kazanmanın en kolay ve trend yoludur. Bloglama, YouTube vb. Çevrimiçi para kazanmanın harika yollarından bazılarıdır. Ama Bigo Live Uygulaması’nı biliyor musunuz? Diğerlerinin biliyor olabilirsiniz, ancak çoğu insan Bigo Live ile para kazanma nın da mümkün olduğunu bilmiyor. Genellikle, insanlar Bigo Live’ı Canlı yayın yapma uygulaması olarak biliyor.

Çoğu kişi arkadaşlarıyla iletişim kurmak için bu uygulamayı kullanıyor. Kimisi de yeteneklerini sergilemek için kullanır. Başka tür insanlar yeteneklerini sergilemek için dans eder, yemek pişirir, şarkı söyler ve farklı etkinlikler yaparlar. Ve çoğu insan Bigo Live ile para kazanma fikrine oldukça yabancı. Bu yazı size Bigo Live para kazanmak için gerekli tüm bilgileri verecektir.

Bigo Live – Nasıl Kullanılır?

Eh, indirme ve kurulum kolay bir işlemdir. Ancak bu tür uygulamalara aşina değilseniz Bigo Live uygulamasını kullanarak para kazanmanız biraz daha zor olabilir. Uygulamayı daha kolay kullanabilmeniz için aşağıda bazı adımlar verilmiştir.

Her şeyden önce, kayıt sürecinden geçmelisiniz. Kayıt diğer uygulama kayıtları ile tamamen aynıdır. Facebook ya da instagram’a nasıl kayıt oluyorsanız bigo live kayıt işlemide aynıdır.

Kayıt yapmak için bir Google Hesabı kullanmanız önerilir. Gerekli tüm izinleri sağlamanız gerekir.

Başarılı bir kayıttan sonra, uygulama sizi uygulamanın ana sayfasına yönlendirecektir.

Ana sayfa tüm Canlı yayını içerecektir. Ziyaret etmek istediğinize tıklayın. Görüntüleyebileceksiniz, ancak yayıncı sizi göremeyecektir.

Canlı videosunu izlediğiniz kişiye kısa mesaj ve fasulye gönderebileceksiniz.

Yalnızca kendi canlı videonuzu başlattığınızda, herhangi bir kullanıcıyı arayabilirsiniz.

İşte bu şekilde Bigo Live uygulamasını kullanmanız gerekiyor. Şimdi bu App kullanarak para kazanabilirsiniz hakkında bölümüne geçelim.

Bigo Live Para Kazanma Yolları

Bu uygulamayı kullanarak para kazanmak için takip etmeniz gereken birkaç temel adım vardır. İlk adım, bazı yeteneklerinizi sergilediğinizden emin olmaktır. Buradaki çoğu insan çeşitli niteliklerini gösteriyor. Bu, para kazanmak için oldukça önemli olan çok sayıda izleyicinizin olmasını sağlayacaktır. Bazı durumlarda, insanların sadece boşta otururken videolarında çok sayıda takipçi aldıkları görülmüştür.

Videonuzu izleyen s kullanıcılar size hediyeler ve para(sanal) gönderebilir. Bu paralar ve hediyeler, profilinizin hediyeler ve paralar sekmesinde depolanır. Profilinizde bulunan sikke ve hediye sayısını kontrol edin.

Şimdi bu sekmede, bunları başkalarına gönderme seçenekleri olduğunu görebileceksiniz. Bunun yanı sıra, bunları paraya dönüştürecek bir seçenek görebileceksiniz. Parayı banka hesabınıza aktarabilirsiniz. Para sadece belirli bir miktarınız olduğunda dönüştürülebilir.

Bigo Live PC’nin yardımıyla bu şekilde para kazanabilirsiniz. Bigo Live App yardımıyla para kazanmak için kullanabileceğiniz bazı ipuçları ve püf noktaları vardır. Bu ipuçları ve püf noktaları aşağıda verilmiştir.

Daha Fazla Takipçi ve Daha Fazla Para Almak için İpuçları ve Püf Noktaları:

Bu yüzden Bigo Live’da takipçileri kullanabileceğiniz ipuçları ve püf noktaları aşağıda verilmiştir. Daha fazla takipçi, canlı videolarda daha fazla izleyici anlamına gelir. Görüntüleyenler size paraya dönüştürebileceğiniz hediyeler sağlayacaktır. Kullanıcılar her zaman yeni bir şeye açıktır ve canlı videonuz daha fazla görüntülemeye başlar. İşin sırrı, daha fazla para kazanmak için daha fazla takipçi kazanmaktır.

Çoğu insan maceracı videoları tercih eder. Bu yüzden eğer yapabilirseniz, büyük bir takipçi artışı yakalayabilirsiniz.

Kaliteli bir telefon kullandığınızdan emin olun. Canlı video kaliteniz net değilse takipçileriniz sizi takip etmekten vazgeçebilir.
Son püf nokta ise günde en az bir video yapmaktır. Bu, takipçilerinize aktif olduğunuz ve videolarınız için de hevesli olduğunuz konusunda bilgi verir.

Sonuç olarak, Bigo Live para kazanmak için harika bir platformdur. Bu platform henüz dünya çapında popüler değil, ancak Güneydoğu Asya’yı ele geçirdi. En kısa sürede bu uygulamayı almak ve kendi videolarınızı yapmaya başlamak önerimizdir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam görmek istemediğinizi anlıyoruz fakat sitemizin tek gelir kaynağı reklamlardır. Size söz vereyoruz rahatsız edici reklam görmeyeceksiniz