Apple Arcade Servisindeki En İyi 5 Oyun

2018 yılının Mart ayında bazı kullanıcıların beğenisine sunulan Apple Arcade servisi tüm dünyaya yayınlandığı 19 Eylül tarihinden bu yana binlerce oyuncusu ile yeni rekorlar kırıyor. Oyunların tamamına abonelik sistemi ile ulaşılabilen Apple Arcade servisi yurt dışında yaşayan insanlar için 4,99 dolar iken Türkiye’deki aylık abonelik fiyatları ise 34,99 TL olarak karşımıza çıkıyor. Her ne kadar adaletsiz fiyatlandırma gibi görünse de ülkemizdeki dolar kuru sebebi ile böyle bir fiyatlandırma yapıldığı açıklanmıştı.

Apple Arcade Servisindeki En İyi 5 Oyun Teknoloji

Mobil, masaüstü ve Televizyonlar için geliştirilen aboneli oyun servisi olan Apple Arcade içerisinde bugün 100’ü aşan özel oyunları ile bugün aboneli oyun sistemi olan Google Stadia’ya rakip olabilecek düzeye gelmiştir. Bu tür uygulamaların fiyatlarının bu denli yüksek olmasının en belirgin sebebi sadece dolar kurundaki farklar değil, oyun servislerinin ülkemize kadar getiriliyor olması ve yaşanacak teknik sorunların önüne geçebilmek için biraz daha fazla çalışma yapılması gerektiğidir.

Apple Arcade Servisinin En İyi 5 Oyunu

Assemble With Care

Oyun tarafından size belirtilen süreler içerisinde size verilen objelerin tamiratını yaptığınız en ilginç oyunlardan bir tanesi. UsTwo Games tarafından geliştirilen oyun bugün Apple Arcade tarafında en sık oynanan oyunlardan bir tanesidir. Kendisine has grafikleri ile kullanıcıların gayet beğendiği bir oyundur.

Inmost

Karanlık atmosfer de 8 bitlik grafiklerle oyun oynamayı seviyorsanız bu oyun tam size göre tasarlanmış. Bir şövalyenin macera dolu yolculuğunu konu alan oyun Chucklefish Limited Oyun Stüdyoları tarafından geliştirilmiştir. Oldukça başarılı olan oyun bugün Apple Arcade servisinin en sık oynanan ikinci oyunudur.

Lifelike

Henüz hakkında kötü bir tane dahi yorum almayan oyun kunabi brother GmbH tarafından geliştirilmiştir. Başarılı grafikleri ve karakterleri ile Apple Arcade servisinin en sık oynanan 3.oyunu olma unvanını kazanmıştır.

Pilgrims

Listenin en ilginç oyunlarından birisi olan Pilgrims, Amanita Design tarafından geliştirilmiş harika grafikleri ve kendine özgü hikayesi ile karşımıza çıkıyor.

Steven Universe: Unleash The Light

Uzay temalı oyunları oynamayı seviyor musunuz? RPG rol yapma oyunu olan bu oyun hayranlarını kendine sürekli hayran bıraktırıyor. Cartoon Network tarafından geliştirilen oyun, macera severler için hemen hemen neredeyse her hafta güncelleme almakla beraber yeni haritaları bünyesine katıyor.

En sevilen beş adet oyunu listeledik. Sizde hemen Apple Arcade sistemini kullanabilir ve aboneli oyun servisine geçiş yaparak oyun maliyetlerinizi kısabilirsiniz.

] }
No comment