Windows 10 Ses Yükseltme Programı İndir

Bilgisayarınızın ses seviyesinden memnun değil misiniz? Oyun oynarken, film izlerken veya müzik dinlerken bilgisayarınızın ses seviyesinin az olmasından şikayetçi misiniz? Windows 10 kullanıyor ve ses yükseltme programı arıyorsanız tam yerine geldiniz. Windows 10 Ses Yükseltme Programı İndir yazımızda bilgisayarınızın ses seviyesini yükseltecek bir programı indirebilirsiniz.

Windows 10 Ses Yükseltme Programı İndir Genel

Bilgisayarınızın ses seviyesini bir donanım değişikliği yapmadan Fxsound programı ile artırmanız mümkün. Bu program ile windows 10 ile gelen ses seviyesini aşarak ses yükseltme yapmanız mümkün. Bilgisayarınızda ki müziklerin yanısıra online olarak dinlenen müziklerede etki edebilir. Birçok müzik dinleme programı ile uyumludur. Online müzik dinleme siteleri ile uyumludur.

İndireceğiniz Windows 10 Ses Yükseltme Programının normal ve full sürümleri bulunmaktadır. Eğer isterseniz programın full sürümünü satın alabilirsiniz. Programda  farklı tema seçenekleri bulunmaktadır.

Ayrıca programın bir diğer özelliği ses kalitesi bozulmadan ses seviyesini arttırmasıdır. Bu programın geliştiricileri, DFX Audio Enhancer programı ile bilgisayarınızın sesini, “mükemmel tasarlanmış bir dinleme ortamına yerleştirilen” pahalı bir stereo sisteme dönüştürebileceğini söylüyor.

Windows 10 Ses Yükseltme Programları arasında kaliteli programlardandır. Full sürümünü satın almadan da progamdan faydalanabilirsiniz.

Programı indirmek için buraya tıklayın : Ses yükseltme programı indir

Android Ses Yükseltme için Tıklayın

] }
No comment