En İyi Mobil Uygulama Geliştirme Platformu

Mobil Uygulama Geliştirme Platformları

Kod bilgisine ihtiyaç duymadan mobil uygulama geliştirme platformları ile profesyonel uygulamalar oluşturabilirsiniz.

En İyi Mobil Uygulama Geliştirme Platformu Mobil Sosyal Medya

Mobil Uygulama Geliştirme Platformu Nedir?

Akıllı telefonların gitgide daha yaygın hale gelmesi ile uygulama mağazalarına her geçen gün yeni uygulamalar eklenmektedir. Bu noktada mobil uygulama kullanımındaki artışı gelire çevirmek isteyen geliştiriciler ile birlikte küçük, orta ya da büyük ölçekte işletmeler de mobil uygulamalar ile gelir artışı gerçekleştirmeye çalışmaktadır. Mobil ticaret işletmelerin gelirini arttırma yöntemleri arasında yer aldığı için pek çok girişimci ve marka bu mobil mağazalar aracılığıyla yatırımlarından gelir elde etmeye çalışmaktadır. Tam olarak bu noktada devreye giren mobil uygulama geliştirme platformları büyük maliyet ve kısıtlı tanıtım kaynakları önündeki engelleri kaldırarak, düşük maliyetli mobil uygulama geliştirme platformları ile çeşitli kolaylıklar elde etmenizi sağlamaktadır.

Mobil Uygulama Geliştirme Platformları Ne İşe Yarar?

Mobil uygulama geliştirme platformları kullanıcılarına pek çok fayda sağlamaktadır:

⦁Kısıtlı tanıtım ve maliyet yüksekliği sorununu ortadan kaldırır.
⦁Maliyeti düşük platformlar olup kullanıcılarına pek çok kolaylık sunar.
⦁Kod bilgisine ihtiyaç duymaksızın uygulamayı geliştirmenizi sağlar.

Mobil Uygulama Geliştirme Platformları Örnekleri

Aşağıda sizinle paylaşacağımız mobil uygulama geliştiriciler ile mobil uygulamalarınızı geliştirebilirsiniz.

Mobile Roadie

Hem Android hem de iOS uygulamaların geliştirilmesini sağlayan mobil uygulama geliştirici içerik güncellemelerini desteklemektedir. RSS ve Twitter kaynağından otomatik aktarma özelliği ile birden fazla iletişim aracını desteklemekte ve böylelikle geliştirdiğiniz uygulamayı popüler uygulama mağazalarına sunabilmeniz için yönlendirme sağlamaktadır.

Como

Küçük e – ticaret girişimleri için ideal ve pratik geliştirme sağlayan Como, mobil uygulama geliştirmek için küçük e – ticaret girişimcilerinin kullanabileceği bir platformdur. Bu platform ile küçük e – ticaret girişimcileri müşterilerinin ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılayabilirler. Analytics özelliğiyle geliştirilen uygulamanın tüm performansını gözlemleyebilmenizi sağlayan Como ile geliştirilen uygulamaları tek bir kontrol paneli üzerinden yönetebilir ve uygulamayı Apple App Stre ve Google Play üzerinden kullanıcılara sunabilirsiniz.

Good Barber

Hem Android hem de iPhone cihazlar için mobil uygulama geliştirme imkanı sağlayan araç Google yazı tiplerinden 600’nden fazlasının yer aldığı ve 9 kişiselleştirilebilir tasarım şablonun yer aldığı bir mobil uygulama geliştiricidir.

Apple Pie

Blackberry, iOS, Andoid, Windows Phone gibi pek çok platformda kullanılabilen ve mpbil ticaret uygulamalarının geliştirilebileceği bir araç olan Apple Pie tek tık ile arama, uygulamayı bloğa ya da web sitesine bağlama, uygulamayı sosyal ağlarla entegre etme gibi pek çok avantaja sahip olan bir mobil geliştirici araç olarak karşımıza çıkmaktadır.

BiznessApps

Anlık bildirim, dinamik içerik, detaylı analiz, alışveriş sepetine ekleme gibi pek çok kapsamlı içeriğin yer aldığı BiznessApps iş odaklı mobil uygulamaların geliştirilmesini sağlayan bir araçtır. Bu platform ile uygulamayı online olarak istediğiniz zaman güncelleyebilir ve dakikalar içinde bir uygulama geliştirebilirsiniz.

AppMachine

Android ve iOS uygulamalar geliştirmek için kullanabileceğiniz bir araç olan AppMachine kişisel tasarımlar yapabileceğiniz ve web sitesi içeriklerini uygulamada kullanmanızı sağlayan bir araçtır. Yine uygulamalar AppMachine web sitesi ile tanıtılabilmektedir.

Sizinle paylaştığımız mobil uygulama geliştirici platformlar ile iş hedeflerinize ulaşabilir ve gelirinizi arttırabilirsiniz. Küçük işletme ve kısıtlı kaynaklardan bağımsız olarak uygulama fikirlerini hayata geçirmenizi kolaylaştıran bu platformlar aracılığıyla hızlı çözümler ile maliyeti düşük bir şekilde uygulamanızı geliştirebilirsiniz. Bu platformları kullanmak için kod bilgisi ya da uzmanlık gerekmediği için uygulamalarınızı mobil uygulama geliştiriciler ile son derecede kolay ve pratik bir şekilde geliştirebilirsiniz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir