Nasa Canlı Yayınlarını Nasıl İzleyebilirsiniz?

Güneş tutulmasından uzay istasyonuna yürüyüşlere veya canlı fırlatmalara kadar NASA çok havalı değil mi?
Nasa Canlı Yayınlarını Nasıl İzleyebilirsiniz? Teknoloji

NASA canlı yayınları çığır açan lansman etkinliklerinden, heyecan verici uzay yürüyüşlerine, güneş tutulması gibi etkileyici olaylara ve hatta uluslararası canlı yayın istasyonu (ISS) gibi harika yerlerden ısrarcı canlı yayınlara kadar her şeyi kapsar.

Bu heyecan verici canlı yayınları izlemek için ihtiyacınız olan tek şey, telefon ya da bilgisayar gibi uyumlu bir cihaz ve hızlı internet bağlantısı . Doğru uygulama yüklü bir televizyon yayın cihazınız varsa, TV’nizde bir çok NASA canlı yayınını bile izleyebilirsiniz . Bazı durumlarda, NASA olaylarını doğrudan TV’nize Xbox One veya PS4 gibi bir oyun konsolu ile aktarabilirsiniz .

NASA Canlı Yayın Nasıl İzlenir?

NASA’nın canlı yayınlarını izlemek kolaydır ve NASA, alan meraklılarına en sevdikleri olayları görmeleri için birçok farklı yol sunar. Bu, NASA’nın popüler akış sitelerinin ve hizmetlerinin çoğunda yayınlandığı anlamına gelir;

Bir NASA canlı yayınını izlemek istiyorsanız, gerçekten ihtiyacınız olan tek şey yüksek hızlı bir internet bağlantısı ve canlı yayın akışına erişebilecek bir cihazdır. NASA’nın canlı yayınlarını bir bilgisayardan, akıllı telefondan, tabletten ve hatta televizyonunuzdan izleyebilirsiniz.

NASA birçok farklı platformda yayınlandığından ve bazı yayın platformlarının yalnızca belirli cihazlarda kullanılabilir olması nedeniyle, yayın akışı seçtiğiniz cihaza göre bazı yayınlara erişemeyebilirsiniz.

NASA’nın canlı yayınlarını izlemenin ve hiçbir şeyi kaçırmamanın en iyi yolu, Chrome , Firefox veya Microsoft Edge gibi bir web tarayıcısına sahip bir bilgisayar kullanmaktır . İyi bir bilgisayar ve güncel bir tarayıcı ile NASA’nın yayın akışlarınının hepsini izleyebilirsiniz.

Tüm NASA canlı yayın kaynaklarını bulmanıza ve hangi cihazda izleyeceğinizi planlamanıza yardımcı olmak için, kullanılabilir olduğunda web sitelerine ve uygulamalara bağlantılar dahil olmak üzere tüm NASA canlı yayın ortaklarının bir listesini oluşturduk.

YouTube’da NASA Canlı Yayınlarını Nasıl İzlersiniz?

Nasa Canlı Yayınlarını Nasıl İzleyebilirsiniz? Teknoloji

YouTube bir video paylaşım sitesi olarak başladı, ancak aynı zamanda düzenli kullanıcılar, YouTube kişilikleri ve NASA gibi kuruluşlardan bir ton canlı akış içeriğine de sahip. Bu, NASA’nın en büyük canlı akış platformlarından biridir ve bilgisayarınızda, iOS veya Android cihazlarda ve hatta Roku gibi televizyon yayın aygıtlarında izleyebilirsiniz.

Site : YouTube.com/NASA
Uyumlu Cihazlar ve Mobil uygulamalar: iOS , Android , Roku , Xbox One , PS4
İzleyebilecekleriniz: Canlı NASA TV yayınları, başlatılan arşiv videoları ve diğer etkinlikler.

NASA YouTube kanalı, günün 24 saati kullanılabilen canlı bir NASA TV akışı sunar. Bu kanal önceden kaydedilmiş içeriğe sahiptir, ancak aynı zamanda uzayda başlatılanlar ve astronotlarla yapılan röportajlar gibi canlı olayları da gösterir.

Canlı NASA TV yayınına ek olarak, NASA’nın YouTube kanalı aynı zamanda eski lansmanların ve diğer etkinliklerin arşiv görüntülerini de içeriyor, böylece zamanda geriye gidebilir ve kaçırmış olabileceğiniz her şeyi izleyebilirsiniz.

NASA Twitch’te Canlı Yayınları Nasıl İzlersiniz?

Nasa Canlı Yayınlarını Nasıl İzleyebilirsiniz? Teknoloji

Twitch, öncelikle oyun canlı akışıyla bilinen bir platformdur, ancak aynı zamanda tonlarca başka canlı içeriğe sahiptir. Bu NASA canlı yayın kaynağına Twitch web sitesinden ve tüm ana mobil ve akış cihazlarına yönelik uygulamalardan erişebilirsiniz.

Site: Twitch.tv/NASA
Uyumlu Cihazlar ve mobil uygulamalar: iOS , Android , Amazon , Roku , Xbox One , PS4
Ne izleyebilirsin: haberler ve bilgilendirme programlaması

NASA, uzay araştırmaları hakkında bilgi programlamasına ek olarak, uzay yürüyüşleri gibi heyecan verici olayları canlı yayınlamak için düzenli aralıklarla twitch kanalını çalıştırıyor. Düzenli canlı akışlara ek olarak, NASA Twitch kanalı, istediğiniz zaman izleyebileceğiniz geçmiş olayların arşivlenmiş akışlarını da içerir.

Ustream’de NASA Canlı Yayınlarını Nasıl İzlersiniz?

Ustream, neredeyse YouTube kadar süredir yayınlanmış bir yayın platformudur. IBM tarafından satın alındı ​​ve IBM Cloud Video olarak yeniden adlandırıldı, ancak NASA’nın canlı yayınlarına Ustream.tv ve iOS ve Android uygulamaları için hala erişilebilir.

Site: Ustream.tv/NASAHDTV
Uyumlu Cihazlar ve mobil uygulamalar: iOS , Android
İzleyebilecekleriniz: NASA TV’nin canlı yayını, uzay yürüyüşleri, uzaydan canlı astronot röportajları, tanıtımlar NASA, Ustream kanalını, uzay yürüyüşleri, tanıtımlar ve röportajlar gibi belirli canlı etkinliklerin yanı sıra, yüksek tanımlı bir NASA TV canlı yayınını yayınlamak için kullanır.

NASA Canlı Yayınlarını Facebook Live’da İzleyin

Facebook Live, Facebook’un canlı yayın dünyasına girişidir ve düzenli insanların, şirketlerin ve hatta NASA gibi kuruluşların herhangi bir zamanda canlı yayınlanmasını sağlar. NASA’nın Facebook canlı akışlarına, Facebook web sitesinden ve iOS, Android ve Amazon’un Fire cihazları hattı uygulamaları üzerinden erişebilirsiniz, ancak Roku uygulaması yoktur.

Site:Facebook.com/NASA
Uyumlu Cihazlar ve mobil uygulamalar:iOS , Android , Amazon , Xbox Oneİzleyebilecekleriniz:NASA, Facebook Live’ı özellikle açılışlar gibi heyecan verici canlı etkinlikler için kullanıyor, ancak zaman zaman bilgi videoları da yayınlıyorlar. Daha önceki tüm canlı yayınlar NASA Facebook sayfasından arşivlenir ve erişilebilir durumdadır.

NASA’nın Mobil Uygulaması ile NASA Canlı Yayınlarını Nasıl İzlersiniz?

NASA ayrıca, iOS ve Android üzerinde çalışan ve güneş tutulması gibi büyük olayların ve ilginç güneş olaylarının akışının yanı sıra NASA TV’nin canlı yayınını izlemenizi sağlayan yerel bir mobil uygulamaya sahiptir. NASA TV’ye kolay erişmek istiyorsanız, o zaman bu harika uygulamayı edinin.

NASA uygulaması cihaz uyumluluğu: iPhone, iPad, Apple TV, Android, Kindle Fire, Fire TV Nereden Alınır: Apple App Store (iOS) , Google Play Mağazası (Android) , Amazon App Store

Ek ayrıntılar ve platform kullanılabilirliği ve belirli canlı akışlarla ilgili sorularınız için resmi NASA uygulama sitesine bakın .

] }
1 comment

blank
Ramazan AL says: - Mart 4, 2019, 4:32 pm

Kafamdaki soru işaretleri tamamen bitti. Nasa'nın sakladığı bir şey yok.
bu canlı yayın işi cidden efsane