26 Kasım 2018 Pazartesi

10+ Yeni İş Fikirleri ! Bu fikirler Para Getirir

Ufkunuzun açılması, yeni iş fikirleri bulabilmeniz ve bunları hayata geçirerek ek gelir elde etmeniz için burada yeni iş fikirleri listeledik.

yeni iş fikirleriBanka hesabınızda biraz daha fazla para birktirmek istediğinizde iki yolunuz vardır. : Daha fazla para kazanmak için masrafları kısaltabilir veya daha fazla çalışabilirsiniz. Her ikisini de yapmak, tabii ki, uzun vadeli finansal hedeflerinize ulaşma şansınızı büyük ölçüde artıracaktır. Bunu isterseniz öğrenim kredinizi geri ödemek ya da hayal ettiğiniz bir tatile çıkmak için yapabilirsiniz.

Bir ek iş ile gelen ek para kazanmak için harika bir yoldur. Geçmişten günümüze, başarılı bir blog'dan profesyonel bir organizasyon işine kadar birçok işe giriştim.

En büyük soru, ek iş ne yapabilirim? Yeni iş fikirleri olarak binlerce seçenek var. Bazı ek iş fikirlerinin yapılması nispeten kolaydır. Diğer iş fikirlerini hayata geçirmek  için önemli zaman ve küçük işletme sermayesi gerekebilir. Ufkunuzun açılması, yeni iş fikirleri bulabilmeniz ve bunları hayata geçirerek ek gelir elde etmeni için burada yeni iş fikirleri listeledik.Hemen Başlamak İçin Yeni İş Fikirleri


1. Çocuk Yaşam Koçu Olmak


Evet, daha önce böyle bir şey duymadınız değilimi? Yeni iş fikirleri denildiği zaman zaten bu iş fikrini daha önce duymamış olmanız gerekmez mi? Para kazanmak için yeni ama gerçek bir alan.

Peki ek iş olarak yapıp nasıl para kazanabilirim? Bazı ebeveynler (düşündüğünüzden daha fazlası) işleri ile  inanılmaz derecede meşgullerdir. Ve çoğu zaman, çocukları bisiklete binmeyi, çömlekte işemeyi ya da bir beysbol atmayı öğrenmek gibi önemli aktiviteleri yapmaktan yoksun kalırlar. Yani bu meşgul ebeveynler çocuklarına öğretemedikleri bu gibi şeyler için bir çocuk hayat koçu kiralar; Koç, çocuklarına bu önemli becerileri öğretir. Anne-Babalar bu gibi aktiviteleri çocuklarına öğretmeniz karşılığında sizi memnun edecek ücretler ödeyecektir.

2. Yaptığınız Tasarımları Satın


Yaratıcılığınıza güveniyor musunuz ? Cevabınız evet ise size yeni bir iş kapısı var demektir. Peki ne satabilir, nasıl satabilirim. 
Ne yapabilir ve satabilirsin? T-shirtler, kupalar, çantalar, ayakkabılar, pullar, hoodies, bağlayıcılar, kaykaylar ve daha fazlası. Çok havalı ve gerçekten bağımlılık yaratabilir! Tüm ürünler için yapmanız gereken sadece tasarım geri kalanını tasarımı sattıklarınız hallediyor.
CafePress ve Zazzle gibi siteler, tüm bu zor işleri üstlenir; baskı ve nakliyeyi yapıyorlar… tek yapmanız gereken tasarımı sunmak.

ek gelir

3. Makale Yazarak Para Kazanmak mı?


Üniversitede okurken biraz ekstra para kazanmanın bir yolu olarak başladım. Şimdi? Bu benim tam zamanlı işim haline geldi.

Özellikle ticari metin yazarlığı (yani, işletmeler ve şirketler için yazma) işine girdiğinizde, serbest yazar olarak büyük paralar kazanabilirsiniz. Blooger olmak : özellikle bir blog kurup içerik yayınlarak, online olarak para kazanabilirsiniz.
Eğer iyi bir makale yazarı olduğunuzu düşünüyorsanız hemen bu işe başlayabilirsiniz. Wmaraci.com, r10.net gibi webmaster forumları üzerinden yazdığınız makaleleri satabilirsiniz.  Ya da kendiniz bir websitesi oluşturup makalelerinizi yayınlayarak hit elde edebilir bu hiti kazanca çevirebilirsiniz.

Bu konuda daha fazla bilgiye erişmek için Evde Makale Yazarlığı İle Para Kazanma yazımızı okuyun


4.Peyzaj ve Bahçecilik


Dışarıda olmayı, çiçek dikmeyi ve yabani otları çekmeyi seviyor musun? Pek çok insan bunu bir angarya olarak görüyor, ancak diğerleri yaptıklarını ve diktiklerini seviyorlar. Eğer bu işi severek yapıyorsan, o zaman peyzaj ve bahçe işlerini kurmayı düşünebilirsin. Kendiniz bir peyzaj bahçesi kurabilir yada bahçelere bakım yapabilirsiniz. İş bulmak için hemen büyük bahçeleri olan insanlarla iletişime geçin.

Ek gelir elde etmek için burada paylaştığımız ek iş fikirleri ne yenileri eklenecektir.

İnternetten para kazandıran tavsiyeler

İnternetten para kazanmaya karar verirseniz sizin için birkaç tavsiyede bulunduk. İnternetten para kazandıran tavsiyeler.

Ve final

Ek gelir elde etmek için yan işletmeye başlamak, kaliteli bir pasif gelir elde etmenin harika bir yolu olabilir ve hatta büyümeye odaklanırsanız tam zamanlı bir işe dönüşebilir. Üstelik, ilgilendiğiniz bir işletmeyi seçerseniz, aynı zamanda eğlenceli olabilir.
Paylaşmak istediğiniz benzersiz bir işletme için herhangi bir fikriniz var mı? Yoksa, bir ek iş kurdunuz mu? Eğer öyleyse, bize deneyiminizden bahsedin!

Yazar hakkında bilgi bulunmuyor