Genel

Hızlı para kazanmanın 5 kolay yolu

Hızlı para kazanmanın 5 kolay yolu Genel  Bu sayfada boş zamanlarınızda para kazanmanın en iyi yollarını bulacaksınız. Bu sayfaya yeni yollar eklemeye devam edeceğiz, siz de devamlı takip etmeyi unutmayın! Ve yorumlarınızda kendi fikirlerinizi paylaşın!

Online ve Gerçek para kazanmanın en iyi yolları

Çevirimiçi Anketler

blank

Öğrenciler arasında  para kazanmak için gittikçe yaygınlaşan bir para kazanma yolu, boş zamanlarında online anketleri doldurmaktır. Araştırma şirketleri her zaman anketlere cevap vermek ve yeni ürünleri test etmek için yeni üyeler alıyor.

Form doldurduğunuz birkaç dakika için, nakit veya ödül olarak ödenen bir miktar ödeme alabilirsiniz. Bazı anketler için £ 3’e (5 $) kadar para kazanabilirsiniz.!

Denemek için iyi olan birkaç anket sitesi : Toluna, MySurvey

Ayrıca, internette gezinmek, video izlemek ve oyun oynayarak ödül kazanabileceğiniz Swagbucks‘a kaydolun.

Yarı zamanlı iş

Yarı zamanlı bir iş, öğrenci kredilerini tamamlamak isteyen çoğu öğrenci tarafından tercih edilen ilk tercihtir. Oldukça istikrarlı bir gelir akışı sağlar ve değerli iş tecrübesi kazanmanızı sağlar.
Ama iyi işler bulmak her zaman kolay değildir!
Öğrenci iş aramalarınıza başlayın, ardından yerel ilanlara ve üniversitelerdeki kariyer hizmetlerine bakın.

Notlarını satmak

Notlarınızı diğer öğrencilerle paylaşmanın sakıncası yoksa, biraz fazladan nakit oluşturmanın harika bir yoludur. Notlarınızı, fiyatıyla birlikte yükleyebileceğiniz ve daha sonra başka bir öğrencinin bunları indirdiği zaman ödeme alabileceğiniz siteler var.
Stuvia & Notesale gibi bu sitelerin çoğu notlarınızı listelemeniz için ücretsizdir, ancak pazarlama vb. İşlemleri yürütmek için kârınızı azaltma eğilimindedir, böylece oraya gitmek ve notlarınızı kendiniz tanıtmak zorunda kalmazsınız.
El yazısıyla yazılmış notlar gönderebilirsiniz, Ayrıca pdf dosya yüklemeside yapabilirsiniz. Ancak el yazısı ile yazdıklarınızdan daha fazla kazanabilirsiniz.

Not : Ülkemizde bu para kazanma yöntemi pek aktif değildir.

İkinci el ders kitaplarını satmak

Para kazanmak için harika bir yol, yıl sonunda öğrencilerin ders kitaplarını satın almak ve daha sonra, yeni öğrenciler derse girdiklerinde, onları yeni öğrencilere satmaktır!

Serbest İş Yapmak

Belki de boş zamanlarınızda yazmayı, Facebook sayfası yönetmeyi veya grafik tasarım yapmayı seviyorsunuzdur. Bu basit beceriler ya da başka birinin sahip olamayacağı zaman gerektiren çok fazla serbest meslek var.
Ve serbest iş hakkında en iyi şey, Türkiye’ nin ve dünyanın her yerinden müşteriler için evden sadece bir internet bağlantısı, değerli beceriler geliştirirken kendi saatlerinizle çalışabilmenizdir. Bu becerilerinizi çeşitli forumlarda paraya dönüştürebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam görmek istemediğinizi anlıyoruz fakat sitemizin tek gelir kaynağı reklamlardır. Size söz vereyoruz rahatsız edici reklam görmeyeceksiniz