Genel

Ses Arttırma Programı

Ses Arttırma Programı Genel

Dfx audio programımızı ses kalitesini bozmadan standart ayarlarda kullandığınızda ne kadar kullanışlı bir yazılım olduğunu göreceksiniz. İster kulaklığınızda isterseniz sinema sisteminize program bütün müzik player programlarına uyum sağlamaktadır hatta video sitelerinde bile youtube, vimeo, pandora, netflix, los.fm, tunein, iTunes, hulu, VLC player, amazon, skype, spotify, windows media player, winamp ve aklınıza gelebilcek birçok ses destekleyici yazılımlara uyumludur.

Program Müzik dosyalarınıza daha fazla canlılık katar. Online olarak dinlediğiniz müziklerin yanı sıra bilgisayarınızda bulunan müziğin ses kalitesini yükselterek daha iyi müzik dinlemenize olanak verir. Geliştiriciler, DFX Audio Enhancer programı ile bilgisayarınızın sesini, “mükemmel tasarlanmış bir dinleme ortamına yerleştirilen” pahalı bir stereo sisteme dönüştürebileceğini söylüyor.

Programın full ve normal sürümü bulunmakta tercihen full sürümünü alabilirsiniz fakat deneme ve full sürümünü denedim deneme sürümü olarakta maximum sonuç alabilmekteyim kendi bilgisayarımda kullandığım ender programlardan bir tanesi programı indirdiğinizde ses kalitesi farkını sizde görebilirsiniz ayrıca programımızda 6 adet şık tema bulunmakta aşağıdan takip ederek Dfc Audio Enhancer programını indirebilirsiniz.

Ses Yükseltme Programı İndir

Android Ses Yükseltme için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam görmek istemediğinizi anlıyoruz fakat sitemizin tek gelir kaynağı reklamlardır. Size söz vereyoruz rahatsız edici reklam görmeyeceksiniz