Genel

Video Üzerindeki Logo ve Yazıları Silme

İnternetin kullanımın artması ile özellikle Youtube’un açılması ve devamında film sitelerinin de piyasaya girmesi ile internetten video izlenme sayısı oldukça arttı.
Günümüzde oldukça kızışan bu sektöre giren internet siteleri ve şirketler, içerik çalınmasından korktukları için videolarının bir taraflarına kendi logolarını veya isimlerini eklemeye başladılar.
Her ne kadar bunu kendilerini korumak için yapsalar da, bu durum bazen o kadar can sıkıcı oluyor ki, video’nun etrafındaki logolara bakmaktan videoyu izleyemeyez hale geliyoruz.
Bu durumda videolardaki logoları silmek akla geliyor. Çoğu video montaj programı bunları yapamazken, Video Deluxe ile logoları silmek hiç olmadığı kadar kolay.
Video Üzerindeki Logo ve Yazıları Silme Genel
Programın internet sitesinden deneme sürümünü indirerek, programın bu konuda ne kadar başarılı olduğunu kendi gözleriniz ile görebilirsiniz. Eğer programın performansından memnun kalırsanız online olarak full versiyonunu da edinebilirsiniz.
Program standart olarak eklentilerden yoksun olarak sisteminize kuruluyor. Programın eklenti yöneticisi menüsünden, eklentileri internetten indirme kutucuğunu aktif hale getirdiğiniz zaman, sistemin bütün eklentilerini tamamen ücretsiz olarak bilgisayarınıza indirip kurabilir, videolardaki can sıkıcı logolardan rahatlıkla kurtulabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam görmek istemediğinizi anlıyoruz fakat sitemizin tek gelir kaynağı reklamlardır. Size söz vereyoruz rahatsız edici reklam görmeyeceksiniz