Genel

Android Telefon Oyunlarını Bilgisayarda OynamakGoogle’nin Android’i yayınlaması teknoloji dünyasını alt üst etti. Google Play’da yayınlanan milyonlarca uygulama zaten Android’in ne kadar muazzam olduğunu kanıtlar nitelikte. Geçtiğimiz aylarda çevrimiçi kullanım alanında da ezeli rakibi iOS’u da geçen Android her gün daha da büyüyor. Önce akıllı telefonlarla başlayan Android serüveni sonra tabletlere sıçradı. Hal böyleyken uygulamaların kalitesi de artmış oldu.
Uygulama pastasında en büyük paylardan birine sahip olan  oyunları  bilgisayarda oynamak artık çok kolay. Bunu BlueStacks uygulaması ile gerçekleştireceğiz. Windows kullanıcıları için geliştirilen bu programla sadece oyunlar değil diğer uygulamaları çalıştırmakta mümkün. Kullanıcıların geneli aktif olarak oyunları kullandıkları için aslında program onlara daha çok hitap ediyor.
Android Telefon Oyunlarını Bilgisayarda Oynamak Genel
Alanının en iyilerinden olan Android simülatörünün kurulumu da oldukça basit. Kurulum esnasında biraz zaman aldığını ve bazen uzun süre aynı ekranda beklediğini belirtmek isterim. Kilitlenmiş , donmuş sanmayın kurulumda herhangi bir sıkıntı yoktur.
Kurulum tamamlandıktan sonra BlueStacks üzerinden Google hesabınızla giriş yapın. Ama ilk önce Google Play’den hesabınıza giriş yapmış olmanız gerekmektedir.  Giriş yaptıktan sonra arzu ettiğiniz uygulama veya oyunları bilgisayarınızda rahatlıkla çalıştırabilirsiniz.
Güncellemeler olacağından programı resmi sitesinden indirmeniz daha sağlıklı olur. Resmi sitesine gitmek için buraya tıklayın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam görmek istemediğinizi anlıyoruz fakat sitemizin tek gelir kaynağı reklamlardır. Size söz vereyoruz rahatsız edici reklam görmeyeceksiniz