PNG Dosyaları Kalitesini Bozmadan Küçültme

PNG dosyaları kalitesini bozmadan küçültme, özellikle web site sahiplerinin işine yarabilecek PNG formatındaki resimleri görüntü kalitesi bozulmadan mb boyutunu düşürebilirsiniz.
Program indirmeden, kurmadan web tarayıcısı üzerinden PNG formatındaki resimlerin boyutunu yarı yarıya hatta daha yüksek oranda boyutunu programsız şekilde küçültebilirsiniz.
Web sitelerinde disk alanı doluluk oranı %75 görsel dosyalardan oluşmaktadır %25 oranı ise web site dosyalarıdır. Web sitelerinde yer alan disk alanı boyutunu tinypng web sitesi sayesinde yüksek boyutta düşürme oranına sahip olabilirsiniz.

PNG Dosyaları Kalitesini Bozmadan Küçültme Genel

Web sitelerindeki doluluk oranını tinypng web sitesi ile resim boyutlarını kalitesi bozulmadan düşürerek web sitelerinde gözle görülür hızı elde edebilirsiniz. Bu sayede google web sitesini ön plana alarak sitenize daha fazla ziyaretçi çekebilirsiniz.
Yukarıda bulunan örnek resim’den yola çıkarak verilen örnekteki resmin orjinal hali ile sıkıştırılmış hali arasında kalite farkı yok denecek kadar az bu sayede resimlerinizin boyutunu düşürerek gereksiz yer kaplamasına tinypng web sitesi sayesinde engel olabilirsiniz.
Resim boyutlarını kalitesi bozulmadan küçültmek için aşağıda bulunan web site adresini ziyaret ederek oldukça pratik yöntem ile belirlediğiniz resmin boyutunu düşürebilirsiniz.
Web Site Adresi: https://tinypng.com
] }
No comment