1 Haziran 2018 Cuma

ivrnumara.com ile para kazanma

ivrnumara.com ile para kazanma

Bu siteye kayıt olduktan sonra numara talebinde bulunarak size verecekleri numaraları sahte sosyal medya hesaplarınızda aratarak güzel kazançlar elde edebilirsiniz. Özellikle facebook hesapları ile bu iş üzerinden güzel kazançlar sağlayabilirsiniz.

Aklınıza telefonda kim konuşacak sorusu geliyorsa hemen cevaplayalım. Sizler telefonda konuşmayacaksınız. Sizin yerinize firmada görevli bayanlar bu işi yapacaktır. Sizin tek yapmanız gereken, size verilen numarayı sosyal medyada yayınlayarak aranmasını sağlamak sonrasında gelen paraların keyfini çıkarmak olacaktır.

İvrnumara.com ile kazanmaya başlamak için yapman gerekenler
Siteye üye ol. Buraya tıklayarak olabilirsin.
⦁Üyeliği tamamladıktan sonra panel üzerinden numara isteğinde bulun.

ivr numara


⦁Numara istek formunu doldurup gönderin ve numaranızın onayını bekleyin. Büyük ihtimal 1 saat içerinide onaylanacacktır.

ivr numara


⦁Size verdikleri numaraları sahte (fake) bayan profilleri kullanarak instagram, facebook veya twitter üzerinden yayınlayarak aranmasını sağlamalısınız.
⦁Sonrasında gelen kazancın keyfini çıkarabilirsiniz  Aşağıda ki resimde benim kazançlarımı görebilirsiniz.

Kazandığınız Paraları Nasıl Alacaksınız?

Firma ödeme eşiğine gelen kullanıcıların ödemelerini her hafta başında otomatik olarak yapıyor. Siz sadece panelde banka bilgilerinizi gireceksiniz, onun haricinde yapmanız gereken bir şey yoktur.

ivrnumara.com bir ivr sohbet sitesi ve ivr kazanç sitesidir. Bu sitede sohbet hattı kiralayabilir, kazanç elde edebilirsiniz.

Yazar hakkında bilgi bulunmuyor

2 yorum: