ivrnumara.com ile para kazanma

ivrnumara.com ile para kazanma

Bu siteye kayıt olduktan sonra numara talebinde bulunarak size verecekleri numaraları sahte sosyal medya hesaplarınızda aratarak güzel kazançlar elde edebilirsiniz. Özellikle facebook hesapları ile bu iş üzerinden güzel kazançlar sağlayabilirsiniz.

Aklınıza telefonda kim konuşacak sorusu geliyorsa hemen cevaplayalım. Sizler telefonda konuşmayacaksınız. Sizin yerinize firmada görevli bayanlar bu işi yapacaktır. Sizin tek yapmanız gereken, size verilen numarayı sosyal medyada yayınlayarak aranmasını sağlamak sonrasında gelen paraların keyfini çıkarmak olacaktır.

İvrnumara.com ile kazanmaya başlamak için yapman gerekenler
Siteye üye ol. Buraya tıklayarak olabilirsin.
⦁Üyeliği tamamladıktan sonra panel üzerinden numara isteğinde bulun.

ivrnumara.com ile para kazanma Genel

⦁Numara istek formunu doldurup gönderin ve numaranızın onayını bekleyin. Büyük ihtimal 1 saat içerinide onaylanacacktır.

ivrnumara.com ile para kazanma Genel

⦁Size verdikleri numaraları sahte (fake) bayan profilleri kullanarak instagram, facebook veya twitter üzerinden yayınlayarak aranmasını sağlamalısınız.
⦁Sonrasında gelen kazancın keyfini çıkarabilirsiniz  Aşağıda ki resimde benim kazançlarımı görebilirsiniz.

Kazandığınız Paraları Nasıl Alacaksınız?

Firma ödeme eşiğine gelen kullanıcıların ödemelerini her hafta başında otomatik olarak yapıyor. Siz sadece panelde banka bilgilerinizi gireceksiniz, onun haricinde yapmanız gereken bir şey yoktur.

ivrnumara.com bir ivr sohbet sitesi ve ivr kazanç sitesidir. Bu sitede sohbet hattı kiralayabilir, kazanç elde edebilirsiniz.

] }
2 comment

blank
eparaci says: - Ocak 15, 2019, 10:23 am

referans sistemi bulunmamaktadır

blank
abdullah says: - Ocak 15, 2019, 10:23 am

merhaba referans sistemi var ise referansınız olayım