15 Haziran 2018 Cuma

Acil Para Lazım Nasıl Bulurum

Acil Para lazım Ne Şekilde Bulurum?

Bugün bilindiği üzere geçim problemi yaşayanların sayısı bayağı fazla, bu sebeple tüm insanlar nakit para gereksinimini giderebilmek maksadıyla yüzlerce çareye müracaat etmektedirler. Bu makalemizde size acil para bulma acil para gerekiyor ise ne şekilde nerden sağlayabilirsiniz gibi konuları açıklığa kavuşturmaya çalışacağız.Acil para bulma acil nakit bulma gibi bir ihtiyaca girdiyseniz evvela güvenli bir karaktere sahip olmanız icap ettiğini başta ifade etmek lazım. Acil para sunan tefecilerin bile sizden fazla ciddi teminatlar talep ettiklerini evvela aklınızdan çıkarmamanız gerekir. Borç para sunan tefecilerin ocağına düşmektense sizleri bankalara yönlendirmeyi öneririm.

Şimdi kredi notu diye adlandırdığımız kredi kayıt bürosunun bir çalışması olan ve bu notunuzun az olduğunda bankaların kredi kullandırmayacağını neredeyse öğrenmeyeniniz yoktur. Bu sebeple evvela bankalardan kırmızı kalem görmediyseniz bu durumda bir çare bulmaya çalışalım;

SGK’ sız Bir İşte Çalışıyorsanız Ve Bankalarla Asla İşiniz Olmadığını Varsayalım Bu Halde Nasıl Kredi Alacaksınız? SGK olmaksızın kredi sunan bankalar yer almaktadır bunlar sizin ayrı durumlarınızdan yararlanabileceklerini anlar anlamaz sizlere kredi kullandırabilen banka türleridir, çoğu zaman bu bankalar arazi ve konut güvencesi olan yada kendi çalışma yerinize sahip iseniz kredi kullandırabilen bankalardır. Bu bankalardan kredi alabilmeniz gayesiyle bankaya hesap açtırıp arada sırada para aktarıp çekmeniz ve bu hesaba otomatik fatura ödeme emirleri vermeniz lazım zira kredi notunuz bu şekilde oluşup artmaya başlayacaktır, bu mevzu bu şekildedir.

Öyleyse Kırmızı Kalem Yiyen İnsana Kredi Sunan Bankalar Mevcut Mudur? Bir insan bankanın kredi ve kredi kartı vb. Ürünlerini alırken bu borcu vermeyip icralık hale getirirse merkez bankasından otomatik bir şekilde kırmızı kalem yer ve bu yönde kredi kartından icralık olduysanız üç sene, kişisel kredilerden icralık olduysanız tam 5 sene bünyesinde kredi kapıları size kapanır ve kredi kayıt bürosunca bu malumat gizli tutularak ülkemizdeki 35in üzerinde ki banka ile paylaşılacağını aklınızdan çıkarmayınız… bu nedenle kırmızı kalem yiyen insan asla ne amaçla olursa olsun kredi ve kartı alamayacağını öğrenmenizi isterim. Sizlere bu mevzuda destekçi olacağım bu kadar komisyon verin size bu işi halledeceğim diyen sahtekarlardan kendinizi mutlaka koruyunuz

Gelelim Meselenin Esas Özüne, Parayı Ne Şekilde Ve Nerden Temin Edeceksiniz

Acil para gerekliyse ve bu 2000-3000 lira gibi bir meblağsa sizlere en yakın kredi kartsız vadeli alış veriş yapma fırsatı temin eden noktalara başvurun cep telefonu PC vs bir şeyler satın alın ve bunu en normal alıcıya satınız bu mevzuda önereceğimiz fikir hemen hemen bu kadar. Daha da çok tutarlarda acil nakit gerekliyse eşinize dostunuza bu duruma üslubuna uygun şekilde anlatıp altın vs borç isteyerek vaktinde ödeyeceğinizi ikna ederek isteyiniz hiç değilse tefecilere elinizi kaptırmamış olursunuz.

Bana acil para lazım , Acil para gerekli ise öbür ve nihai çözüm ise faturalı hatlarınızın üstünden cep telefonu kullanarak satın ve o anki sıkıntınızı az da olsa gidermeye çalışın ve bu borcu 24 eşit vadede vermiş olursunuz. Acil para gerekir şeklinde kesinlikle tefecilere başvurmayın ve sakın sizlere kredi çıkartırız diyen her insana dosya harcaması ismi altında para göndermeyiniz.

Yazar hakkında bilgi bulunmuyor