YouTube Videoları İnternet Olmadan İzlemek

YouTube Videoları İnternet Olmadan İzlemek
YouTube Videoları İnternet Olmadan İzlenebilecek, Google tarafından satın alınan YouTube, önümüzdeki haftalarda YouTube kullanıcılarına büyük bir jest yapması bekleniyor. YouTube videolarını kullanıcılar artık internet olmadan offline olarak izleyebileceğini kullanıcılarına bildirdi.
İlk olarak Hindistan‘da gerçekleşmesi beklenen yeni uygulaması Hindistan’dan sonra diğer ülkelerde uygulamanın yayınlanacağı YouTube yöneticisi Ceasar Sengupta yaptığı açıklamada YouTube kullanıcılarına müjdeli haberi bildirdi.
YouTube yöneticisi Ceasar Sengupta yaptığı açıklamada internet olmadan YouTube videolarını nasıl izleyebileceğimiz hakkında henüz bir netlik kazanmamış durumda fakat tahminlere göre daha önce kullanıcıların izlemiş olduğu filmlervideolar olmak üzere offline modda internet olmadan tekrardan izlenebileceği hakkında akıllarda izlenim yaratmış durumda.
YouTube Videoları İnternet Olmadan İzlemek Genel
YouTube resmi açıklamalarında internet olmadan YouTube videolarını bilgisayarlaracep telefonlarına ve tabletlere indirilebileceği hakkında bilgi verildi. Hindistan’da ilk olarak uygulamanın geçilmesinin ardından yeni YouTube özelliğinin öncelikli olarak diğer ülkelere sunup sunmayacağı henüz netlik kazanmamış durumda.
] }
No comment