Genel

Yeni Model Duvar Saatleri 2018

Zamanın akıp gittiği düşünülürse, akıp giden zaman içerisinde gözleriniz gösterişli saatlere bakmak ister, durum böyle olunca evinizin duvarlarında görmek isteyeceğiniz saatlerde tasarımlar oldukça değişik ve çeşitliliği fazla olmalıdır.
Bu yıl tasarlanan saatler sizin taleplerinize uyacak gibi gözüküyor.
Sizleri, hiç yormadan 2018 duvar saati modelleri üzerinden bilgi vermeye çalışalım. Duvar saatleri evinizin dekorasyonunu tamamlayıcı özelliklere sahiptir, hem evinizin olmazsa olmazı hem de evinizin en güzel süsü olan saatler bu yıl oldukça spor.

Taş sevenler için taşlar ile süslenmiş saatler var olsa da çoğunluk spor tasarlanmış saatler üzerindedir. Büyük rakam şekilleri ve sticker saatler bu yıl çok moda, duvarlarınıza yapıştıracağınız bu saatler; daha sonra iz bırakmadan çıkartıp yerini değiştirebileceğiniz özelliktedir.
Bunun yanı sıra rakam stillerinin değişmesi oldukça farklılık yaratmış saatin yuvarlak olmasının standartlarını çiğneyen bu saatler evinizde farklı bir dekorasyon yaratmanıza imkan verebilir.
Düz tahta üzerine oyma sanatı ile yapılan saatler de evinizde otantik bir hava yaratacağa benziyor.

Yeni Model Duvar Saatleri 2018 Genel

blank

blank

blank

blank

Farklı şekilde olan saatler her zamanki gibi desen çizgisinden de vazgeçmemiş, romantik havayı sevenler için çiçek motifleri mevcut.
İlgi çekicilik bu yıl ki saatler de bir çok sayıda var olmaktadır,evinde ilginç bir dekorasyon yaratmak isteyenlere bir örnek vermek gerekirse; bisikletin arka tekerliğine yerleştirilen saat oldukça ilgi çekici, tüm bunları görebilmek için 2016 yılına girmeden iyi bir araştırma yapmanız gerekebilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam görmek istemediğinizi anlıyoruz fakat sitemizin tek gelir kaynağı reklamlardır. Size söz vereyoruz rahatsız edici reklam görmeyeceksiniz