Genel

Android İçin Pdf Okuyucu Programları

Android cihazlarında PDF  dosyalarını okuyabilmek için bir çok program mevcut fakat aralarından en iyilerini derleyerek tek konu üzerinde toplamaya çalışmaktayız. PDF dosyası ile neler yapılabilir ? Ücretsiz E-Kitap , çeşitli dökümanlar ve birçok kurumsal yada bireysel evraklar hazırlayabileceğiniz cep telefonlarında olmazsa olmaz programlardan bir tanesidir.
PDF yazırılabilir ve düzeltilebilir dosya biçimiyle bir çok PDF dosyası üzerinde çeşitli düzenlemeler yapabilir yada cep telefonu PDF programları sayesinde rahatlıkla okuyabilirsiniz.
Android cihazlar için bir çok PDF programları yer almaktadır fakat çoğu ücretli olduğu için kullanıcıları pek memnun etmemektedir. PDF programını telefonunuzda ücretsiz kullanabileceğiniz ve reklam yayını az olan birçok program yer almaktadır bunların arasında kuşkusuz bilgisayarlarda popüler olan Adobe Reader programını ücretsiz olarak android cihazlarda görmeniz mümkün.
Android İçin Pdf Okuyucu Programları Genel

En iyi Android Pdf Okuyucu Programları

Yukarıda yer alan en iyi PDF uygulamalarını Google Play hesabınızla cihazınıza indirebilirsiniz. En iyi android destekli cihazlar için PDF programlarını sırasıyla listeledik sizler inceleyerek en uygun PDF uygulamasını android destekli cihazlarınıza indirebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam görmek istemediğinizi anlıyoruz fakat sitemizin tek gelir kaynağı reklamlardır. Size söz vereyoruz rahatsız edici reklam görmeyeceksiniz