Genel

Ammyy Programı Nasıl Kullanılır

Ammyy programı ile uzak masaüstü bağlantısı kurabilir ve ağ bilgisayarı ve sunucularınızı Firewall ve NAT ayarlarını düzenleme ihtiyacı duymadan kolaylıkla yönetebilirsiniz.
Ammyy programını çalıştırmak oldukça pratik ve kurulum işlemi yapmadan portable kurulum olarak adlandırılan uygulama ile  çalıştır-kapat mantığıyla çalışmaktadır. Ayrıca hiç bir ayar yapmadan karşı sunucunun IP adresiyle anında uzak masaüstü bağlantısı kurabilirsiniz.
Ammyy diğer uzak masaüstü bağlantısı programları ile karşılaştırırsak eğer Ammyy yazılımının bir çok avantajı mevcut. Özellikle tamamen Türkçe dil seçeneğine sahip olması ve kullanıcılara ücretsiz olarak sunulması popüler uzak masaüstü bağlantısı programları arasında ilk sıralarda yer almaktadır.
Ammyy Programı Nasıl Kullanılır Genel

Ammyy Programı Kullanımı

İlk olarak aşağıda yer alan Ammyy Programı İndir butonuna tıklayarak Ammyy.exe dosyasını bilgisayarımıza indirelim.
Ammyy programını bilgisayarımıza indirdikten sonra kurulum işlemi olmadan Ammyy.exe dosyasını direk çalıştırabilirsiniz.
Ammyy programını çalıştırdıktan sonra uzak masaüstü bağlantısı yapmak için İşlemci ID / ip alanına karşı tarafın id’sini yazarak Bağlan butonuna tıklayarak bağlantı kurabilirsiniz.
Ağda bulunan bilgisayarlar için IP’niz alanını kullanabilirsiniz. Örneğin: aynı ağda bulunan bilgisayar için id numarası yerine ip numarasını yazarak bilgisayara bağlantı kurabilirsiniz.
Bağlantı yaptıktan sonra karşı tarafın “Kabul Et” butonuna tıklaması yeterlidir.
Kabul et butonuna tıkladıktan sonra masaüstü bağlantısı yaparak işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
Uzak masaüstü bağlantısı yukarıda gördüğünüz üzere sorunsuz olarak gerçekleşmiştir. Sizlerde yukarıdaki adımları eksiksiz uygulayarak sorunsuz bağlantı hizmetini gerçekleştirebilirsiniz.
blank

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam görmek istemediğinizi anlıyoruz fakat sitemizin tek gelir kaynağı reklamlardır. Size söz vereyoruz rahatsız edici reklam görmeyeceksiniz