Genel

2018 Dekorasyonda Yaz ve Kış Modası

2018 yaz ve kış modası sadece kıyafetlerimize değil evlerimize de yansıyacak. Uzun süredir evinin dekorasyonunu değiştirmek isteyenler, daha fazla beklemenize gerek yok.
Çünkü bu sezon dekorasyonda her kesime hitap eden çok çeşitli seçenekler bulunmakta. Üstelik küçük dokunuşlarla kökten yapılmış bir değişiklik etkisi bile bırakabilirsiniz.

Bilindiği gibi yeni evlerdeki odalar normalden daha küçük. Hal böyle olunca mobilyalar da küçülmeye başladı. Sadece boyut olarak küçülmekle de kalmadı, değişik tasarımlarla daha fazla alan kazanmak amaçlanıyor. Bunun için televizyon üniteleri çok güzel bir örnek olacaktır.
Kişisel tercihlere göre değişmekle beraber televizyon üniteleriniz aynı zamanda dolap, vitrin, kütüphane olarak çok rahat bir şekilde kullanılabilir.
Yer kazanma ihtiyacı köşe takımlarının da yeniden tercih edilmesine neden oldu.

2018 Dekorasyonda Yaz ve Kış Modası Genel

blank

blank

2018 yaz ve kışın yeni dekorasyon modası denildiğinde akla gelen ilk şey, rengârenk kırlentlerle soğuk kış günlerine meydan okuyan koltuk takımlarıdır. Bunun için yeni takım almanıza ise hiç gerek yok.
Var olan takımınızı ister kaplatarak isterseniz olduğu gibi kullanabilirsiniz. Yapmanız gereken ise sadece yeşil, pembe, mavi, sarı istediğiniz renkte küçük kırlentler almak ya da yapmak.
Eğer renkli köşe takımınız varsa çizgili ya da ekose desenlere sahip yastıklar da tercih edebilirsiniz. Aynı desenler perdeleriniz için de iyi bir tercih olacaktır.
Ahşap mobilya ve aksesuarlar, büyük tablolar, ilginç duvar saatleri 2018 yaz ve kış dekorasyonuzun tamamlayıcı parçaları olacaktır.
2018’da eski ve yeninin uyumu, zıt renklerin ahengi ve bir arada kullanılan aykırı tarzlarla zıtlıkların uyumunu seveceksiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam görmek istemediğinizi anlıyoruz fakat sitemizin tek gelir kaynağı reklamlardır. Size söz vereyoruz rahatsız edici reklam görmeyeceksiniz