Genel

Numara paneli yeni taktik

Evet arkadaşlar bu yazıda numara paneli için yeni taktik paylaşımı olacak. Öncelikle numara alamadıysanız Numara paneli numara alma yazımızı okuyun. 

Arkadaşlar yeni taktiği paylaşmadan önce şunu bilmenizi istiyorum. Paylaşacağım taktik kesinlikle işe yarayacak demek yanlış olur. Bu taktiğin başarılı olması sizin göstereceğiniz çabaya bağlıdır. Yani taktik buraya gir buraya tıkla gelsin paralar şeklinde değil. Zaten dünya üzerinde böyle para kazanma yöntemi yok. Bu yöntem daha önce başka yerlerde paylaşılmış olabilir. Ve şunuda asla Unutmayın hiç kimse asla gerçekten para kazandığı para kazanma taktiğini paylaşmaz.

blank

Şimdi yöntemimize gelelim. Yöntemi maddeler halinde aşağıda listeledim.

1. Öncelikle birini buluyorsunuz. Bu uygulamak çok kolay. Facebook ta hesap açarak bu kişilere çok rahat erişebilirsiniz.
2. Konuşmaya normal bir şekilde başlayın.
3. Biraz yazışmadan sonra özelden konuşmak için numarasını isteyin.
4. Numarasını aldıktan sonra kontörüm bitmiş deyip arayamadığınızı söyleyin.
5. Muhtemelen aramak için sizden numara isteyecektir. Siz çekindiğinizi söyleyin. Her şeyin gizlilik içinde olması benim için deyip konuşmayı bitirmek istediğinizi söyleyin.
6. Muhtemel olarak konuşmak için ısrar edecek. Siz tam bu noktada bir numara verebileceğinizi söyleyip numara panelinden aldığınız numarayı verin.
7. Tabi şahıs o numarayı görünce aramayacaktır. Ama bu noktada siz eğer bu numaradan ararsan kısa konuşur anlaşırsak özel numaramı veririm deyin. Ve çıkmanız gerektiğini söyleyin.

Sonuç olarak yaptığınız her konuşma başarılı geri dönüş vermeyecektir. Yöntem size çok basit gelebilir ancak etkilidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam görmek istemediğinizi anlıyoruz fakat sitemizin tek gelir kaynağı reklamlardır. Size söz vereyoruz rahatsız edici reklam görmeyeceksiniz