26 Şubat 2018 Pazartesi

Numara Paneli Taktik 2018

Numara Paneli Taktik 2018Numara paneli ile para kazanmak çok kolay. İnternetten sınırsız bir şekilde para kazanabilirsiniz. Numara Paneli taktik arıyorsanız önce şunu bilmeniz gerekir ki en iyi taktik kendi bulduğunuz taktiktir.

İnternette farklı web sitelerinde çokça numara paneli taktiği bulabilirsiniz. Ancak bunların arasında işe yarayan bulmak çok zor hatta imkansızdır. Neden diye soracak olursanız cevabı çok basit. Neden insanlar para kazandıkları bir taktiği sizinle paylaşsınki? Değil mi ? İşte bu yüzden En iyi numara paneli taktiğini internette kendiniz deneyerek bulacaksınız.

Numara Paneli Taktik 2018


Bunun haricinde temel olarak herkesin bildiği ve kullandığı bazı taktikler şunlardır.

Bu taktiklerin ilki sahte facebook hesapları açarak numara panelinden alınan numaraların burada paylaşılmasıdır. Bunu sadece facebook ile sınırlandırmayın. Waplog, Lovoo gibi arkadaşlık uygulamalarını kullanabilirsiniz. Bu uygulamalarda sahte hesaplar açarak numara panelinden aldığınız numaranın aranmasını sağlayabilir para kazanabilirsiniz.

Sahte hesaplarda dikkat etmeniz gereken önemli noktalardan bir tanesi yanlış bilgi vermemenizdir. Yanlış bilgi derken kastınız nedir diye sorduğunuzu duyar gibiyim. Örneğin numara paylaşırken ilk "10 dakikası ücretsiz" "dakikası 1 tl" gibi yanıltıcı ibareler kullanmamanızdır. Ayrıca "türbanlı" ifadesini ve Türbanlı bayan resimleri paylaşmamanızdır. Zira bunlar Numara paneli tarafından yasaklanmıştır.

Yazar hakkında bilgi bulunmuyor