Genel

E-kitap Yazarak Para Kazanma

E-kitap Yazarak Para Kazanma Genel

Eskiden ne kitap bastırmak öyle zahmetsiz bir işti ve ne de bu iş size para kazandırırdı. Çoğu zaman kitabımı bastıracağım derken sinir hastası olurdunuz. Yetmez gibi bir de elinizde avucunuzda ne varsa kaybederdiniz. Ama bugün durum bu değildir. Orijinal bir fikriniz mi var? Farklı bir tecrübe ve yaşantınız mı oldu? Herkesten farklı gördüğünüz ve olumlu verimli düşünceleriniz mi var? Öyleyse durmayın hemen kitap yazın; e-kitap yazın ve onu pazarlayın.

Biz paraci.net olarak size kaleminiz ve yaratıcı düşünceniz ve doğurgan hayal gücünüzle iyi yaşamayı hedeflemenizi söylüyoruz. Hem para kazanacaksınız hem sevdiğiniz rahat bir işi yapacaksınız. Bilgisayar ve internet öğelerinin hayatlarımıza kattığı kolaylıklardan ve hızdan siz de nasibinizi alarak kendi zevk ve yetenekleriniz doğrultusunda çalışıp kazanacaksınız.

Giderek gelişen internet aleminde giderek büyüyen sektörler var. Bunlardan biri de e-kitap sektörüdür. Klasik kitabevleri bile artık ama isteyerek ama istemeyerek e-kitap formatı üzerine eğilmekte ve bu alanda yatırımlara hız vermektedir.

İnternette yapacağınız basit bir araştırma ile çok farklı yazılımlar bulur ve kolay şekilde e-kitap yapmayı öğrenirsiniz. Bunlar basit yazılımlardır. Önemli olansa başta da söylediğimiz gibi sizin yazacak şeylerinizin olmasıdır. Yaşadığınız olay veya olaylar farklı bir düşünceniz insanlara yararlı olacağını düşündüğünüz bir tecrübeniz… İşte o ne ise oturup yazın. Sonra onu e-kitap yapın. Son olarak da çıkıp o e-kitabınızı pazarlamak üzere e-kitapçı arayın ve bulun. Onlar hem reklam-tanıtım-duyuru işlerini halledeceklerdir ve hem de satış işlerini organize edeceklerdir.

D&R İdefix Kitap yurdu… Bunlar e-kitap satan yerli sitelerimiz. Eğer İngilizce veya başka dillerde de e-kitap oluşturmuş iseniz bu pazarınızın daha da büyümesi anlamına gelir ki çok daha zengin seçenekleriniz olacak demektir. Ve çok okuyucunuz ve çok iyi bir kazancınız… O zaman mesela Amazon‘la başlayın. Başta söylediğimizi tekrarlayalım: Anlatacak bir şeyleriniz varsa büyük paralar en azından sizi rahat yaşatacak sürekli paralar kazanabilirsiniz: E-kitap yazın ve satın!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam görmek istemediğinizi anlıyoruz fakat sitemizin tek gelir kaynağı reklamlardır. Size söz vereyoruz rahatsız edici reklam görmeyeceksiniz