Bit Pazarından Para Kazanma

Eğer gelirinizin büyük bir kısmını bit pazarından sağlamak gibi bir amacınız varsa burası yarı ya da tam zamanlı gelirin tamamının sağlayıcısı olarak size anahtar olabilir. Her türlü şeyi satabilirsiniz, ancak insanların çoğu bir şeyde yoğunlaşma eğiliminde olurlar- çünkü buraya gelen insanların ya bu tarz objelere doğal bir ilgileri vardır ya da burası çok fazla para kazanma potansiyeli taşır.

Temel düşünce ürünlerinizi başka bir yerlerden temin etmektir ve daha sonra bit pazarlarına gidip bunları kara çevirmektir- fakat siz, makalenin tamamında da belirtildiği üzere tabii ki başka bir şekilde de çalışabilirisiniz. Birçok insan bitpazarlarını büyük bir arı kovanı edasında olduğu için sever; ki sevilen yanlardan biri de fiyat istediğiniz gibiyse eğer hemen hemen her şeyi satın alabilmenizdir. Başarılı bir şekilde satış yapmanın yolu önce insanların ne istediğini bulmak ve daha sonra kar elde etmek için gidip bir yerlerden temin etmektir.

Bit Pazarından Para Kazanma Genel

Satış için neler yapabileceğiniz konusunda yerel gazeteleri kontrol edin; insanlar genellikle istemedikleri şeylerden kurtulmak için oldukça istekli olurlar, bu eşyaları çok ucuz fiyatlarla bir sürü alabilir ve üzerine güzel bir kar koyarak satabilirsiniz.

Kitaplar muhteşem satılırlar. Ve çoğu zaman insanların birinden sıkılıp artık istemediklerini çok düşük fiyatlarla satıp kurtulacakları bir şeydir. EBay başka bir olasılıktır; birçok kitap işi genellikle bunları toplamak gerektiği için oldukça zahmetlidir fakat iş diğer tekliflere de gelince bu sizin rekabetinizi azaltır. Birçok kişi ihaleye bir dolardan az bir rakamla başlar ve siz de bu düşük fiyatta düzinelerce kitap için ihaleyi sık sık kazanabilirsiniz.

Ayrıca toptancılardan depo malları da satın alabilirsiniz. Orada bol miktarda bit pazarlarda iyi satacak yeni mallar bulunur, ama belirli bir ürünün iyi satacağını bilene kadar minimum sipariş miktarları ile başlayın. Potansiyel bir müşteri gibi bir bitpazarının etrafını gezerek araştırma yapın; bu size en çok para kazanan işlek tezgâhları ve uzman satıcıları belirlemeye yardımcı olacaktır. Tabi ki sunum da oldukça önemlidir. Dağınık bir yer tezgâhı iyi serilmiş ve düzenlenmiş bir tezgâh kadar ilgi çekici olmayacaktır.

Alternatif olarak bitpazarından olabildiğince ucuza alabildiğiniz kadar ürün için araştırma yapabilir sonra dönüp e-bay gibi bir web sitesinde onları satabilirsiniz. Tüm ürünlerin kar getirmeyeceği oldukça fazla bilgi birikimi gerektirir. Ürünlerden kurtulmak için çokça satış yapan insanlara dikkat edin, belki daha sonra siz tek tek satmak için dağıtabilirsiniz.

Çoğu kişi ürünlerinin düşündükleri kadar edip etmediğinin farkına varıyor. Bu yüzden en iyi şansınız bir bitpazarında alıcı olmaktan ziyade satıcı olmaktır.

Bunu yapmak için bir fikir isterseniz, bölgenizdeki en yakın bitpazarını da ziyaret edebileceğinizden emin olun. Size en işlek tezgâhın sahibi olan satıcının müşterilerine ne sattığını görme şansı verecektir. Nasıl çalıştıklarına göz atın ve ne tür malların sizin ilginizi çektiğine bakın. Daha sonra başka yerlerden depo malları aramaya başlayabilirsiniz – ve kim bilir, şehri sarsmak için bitpazarının yanında kendinize ait bir tezgâhınız bile olabilir.

Tabi depo mallarını temin etmeye başlamadan önce aşağıda bize bir yorum bıraktığınızdan emin olun!

] }
No comment