Genel

Yurtdışı tatil turlarına dair herşey

Yurtdışı tatil turlarına dair herşey Genel

Yurtdışı Turları , farklı ülkelerin farklı kültürlerini farklı yerlerini görmek, birbirinden güzel ve farklı tatlarını tatmak, tarihi mekanlarını keşfetmek vb. birçok neden için tercih edilmekle birlikte, sadece balayı gibi özel anlarınızı farklı yerlerde ölümsüzleştirmek isteyenlerin de tercih edebileceği bir aktivitedir. Tatildukkani.com olarak bizler, sizler için hazırladığımız yurtdışı turlarını düşük fiyat garantisi ile sunmanın yanı sıra, bir tık ile de dilediğiniz şehre, ülkeye rezervasyonlarınızı yapmaktayız. Özellikle yılın belirli dönemlerinde çok daha uygun fiyatlarla sizlere sunduğumuz yurtdışı turlarına katılmak için de bizleri takip ederseniz, çok daha düşük fiyatlara dilediğiniz ülkeyi gezip görebilir ve en önemlisi de unutulmaz anılar biriktirebilirsiniz.
İtalya Turları genellikle ilk kez yurtdışı turlarına çıkacak olanlara tavsiye edilen turlar arasında yer almaktadır. Özellikle de tarihi ve kültürel gezilerin ilk başında gelen İtalya turları, yemek kültürü ile de damak çatlatan lezzetlere sahiptir. Tüm bunların yanı sıra tatildukkani.com’un kişiye özel planladığı yurt dışı turları içinde bulunan İtalya turlarını ayrıca sadece alışveriş amacı ile de tercih eden geziciler ve alışveriş severlerde bulunmaktadır. Ulaşım olanakları da oldukça gelişmiş olan İtalya’nın, en çok tercih edilen ulaşım araçlarından biri de trendir. Şehirlerarası ve şehir içi tüm olculuklarda treni tercih edebilirsiniz. Son olarak İtalya turları sadece uçak ile değil aynı zamanda gemi turları ile de sağlanabilmekte ve farklı konseptlerde tercihler yapma imkanınız da bulunmaktadır.
Roma Turları ise, yine İtalya denilince akla gelen ve en romantik şehirlerden biri olan Roma ile başlayarak, Venedik, Milano ve Siena ile devam etmektedir. Roma şehri tıpkı İstanbul gibi yedi tepe üzerine kurulmuştur ve mutlaka Roma turları tercih ettiğinizde görmeniz gereken Kolezyum, İspanyol Merdivenleri, Roma Forumu, Pantheon, Aşıklar Çeşmesi vb. gezip, daha sonrasında ise mutlaka Vatikan’a uğrağın deriz.Biz tatildukkani.com olarak turlarımızı kişiye özel olarak da düzenleyebildiğimiz gibi toplu olarak sizlere uygu fiyatlar ile sunduğumuz paketlerimiz de bulunmaktadır. Kısacası siz nereyi gezmek isterseniz ona göre bir tur paketi tercih edebilir ve anılarınızı büyütebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam görmek istemediğinizi anlıyoruz fakat sitemizin tek gelir kaynağı reklamlardır. Size söz vereyoruz rahatsız edici reklam görmeyeceksiniz