Para Kazanma Yolları

Para Kazanma Yolları

İnternet sektöründe ticareti olarak 6. yılımı tamamlamış bulunuyorum. Açıkçası internet denilen bu okyanusta girmediğim koy kalmadı diyebilirim. Evinizden dünya ya açılan bu pencerede her gün yeni bir şey öğreniyorsunuz ancak bunların hepsi belli tecrübeler sonucu internet araçlarını en verimli şekilde kullanmaya öğrendikten sonra başlıyor. Büyük resmi görebilmek için büyük düşünmeniz gerekiyor. İnternet sektörüyle ilgili sadece kendinize şu soru sorun; Milyonlarca kişinin aktif olarak hayatında kullandığı internette neler yapabilirsiniz?

Satış Ortaklığı

Kısaca bir ürünün satışına aracılık ederek kazandığınız komisyon olarak adlandırabiliriz ancak bu alışılagelmiş bir satışın dışında gerçekleşir. Türkiye’de yaşayan herkesin T.C numarası vardır, satış ortaklarınında aynı T.C numarsı gibi eşsiz bir kodu bulunur, bunlara ID ismi veririz. Örneğin: www.Satış Ortağı Olduğunuz Site.com/ ID

Sizin referansınız ( ID ) ile bir ziyaretçi satış sitesini ziyaret ederek ürün satın alma işlemini gerçekleştirirse siz komisyon kazanmış olursunuz. Kısaca;

– Müşteri ile birebir bağlantı kurmanıza gerek yoktur.

– Uyurken, film izlerken veya arkadaşlarınızla gezerken bile komisyon kazanabilirsiniz.

– Ürün ile ilgili problemler sizi ilgilendirmez, bütün sorumluluk ürün sahibine aittir.

Para Kazanma Yolları Satış ortaklığı

Neden Satış Ortaklığı?

Bir ürün sahibi olmadan satış başına bir ürün sahibi kadar gelir elde edebilirsiniz. ( Yüksek komisyon oranları %50 – %75 ) Ürün sahibiyle Aracı Siteyle veya müşteri ile asla muhatap olmanıza gerek yoktur. Kısacası sizin göreviniz sadece aracı olmak… Kazançlarınızı, detaylı raporlarınızı ( siteye kaç müşteri göndermişim, kaç tanesi satın almış ) anlık olarak aracı site üzerinden takip edebilirsiniz. Çalışmak için bilgisayar ve internet yeterlidir.

Evinizin rahatlığında çalışırsınız

Çalışma saatleriniz tamamen size bağlıdır

Kazanç sınırlaması yoktur. Performansa dayalı bir kazanç söz konusudur, ne kadar çalışırsanız o kadar çok kazanabilirsiniz. Kısaca kazancınız size bağlıdır.

Yatırım gerektirmediği için herkesin yapabileceği bir iştir.

Sıfır risk mantığı ile çalışır. Bu yüzden kesinlikle hiç bir riskiniz yoktur

Satış Ortaklığının Olumsuz Yanları

Çalışmadan para kazanamazsınız 🙂

Ürün Sahipleri Neden %50 Gibi Yüksek Komisyon Oranları Verirler?

Para Kazanma Yolları Satış ortaklığıYüksek Komisyon Oranları

Nasıl Uyurken Bile Müşteriler Bizim ID Linkimize Tıklayacak ?

Google, facebok, twitter, google + gibi internet servislerini gerçek hayatta ki işlek caddeler gibi düşünün, örneğin web sitelerimizi veya sosyal medya hesaplarımızı da iş yerlerimizi gibi hayal edin. Bu işlek caddelerde belirli çalışmalar yaparak müşterilerin bizi bulmasını sağlıyoruz, müşteriler bizi bulduktan sonra ID linklerimiz ile yönlendirme işlemini gerçekleştirerek olay döngüsünü tamamlıyoruz.

Basit bir örnek verecek olursak; insanlar merak ettikleri, ihtiyaç duydukları kelimeleri arama motorları, sosyal medya hesapları vb.. diğer araçlar sayesinde internet üzerinde ararlar. Örneğin: zayıflamak isteyen bir bayan; kilo verme yolları veya sigara bırakmak isteyen biri; sigara bırakma tozu şeklinde arama gerçekleştirir. Bizim görevimiz bu kelimeleri internet araçlarını kullanarak tespit etmek ve bu kelimelere göre çalışma yapmaktır.

Bu işin sevdiğim yanı ise yaptığınız çalışmaların aynı bir inşaata benzemesidir. Siz doğru temeller atarak çalışma yaparsanız her yaptığınız çalışmada kalıcı bir yer edinir ve çalışmalarınız ile doğru orantılı olarak binayı tamamlamaya başlarsınız. Örneğin bir daireyi tamamladığınızda artık aylık 400-500 tl gelire sahip olursunuz. Bina bittiğinde ise devasa kazançlara imza atmak mümkün olacaktır. Artık bir sonra ki bina için çalışmalarınıza hız verebilirsiniz

] }
No comment