Google Picasa Fotoğraf Yedekleme Deposu

Google Picasa Fotoğraf Yedekleme Deposu Programlar
İçimizde fotoğraf çektirmeyen ve çekmeyen kişi yoktur. Çünkü fotoğraf çektirmek unutulmaz zamanlarımızı ve unutmak istemediklerimizi hatırlamak için en iyi tercihtir. Doğal olarak bunun sonucu da bu önemli resimlerimizi birer unutulmaz hatıra olarak saklamak isteriz.
Eskiden ansiklopedi gibi fotoğraf albümlerimiz olurdu oraya koyardık ve uzun süre dayanabilirlerdi. Ancak bunlara istediğimiz yerden ulaşamaz, yedekleyemez ve uzak akrabalarımıza göstermek içinde büyük çileler çekerdik. Buna rağmen bunu hala yapıyoruz ancak günümüz artık dijital kameralar ile doldu bu nedenle  çoğu kişi resimlerini bilgisayarında saklıyor.
Ancak bir sorun halinde hepsi uçup gidebiliyor. Veya bu sanal ortamda arkadaşlarımıza göstermek istediğimizde eğer çok fazla resmimiz varsa da buda yine sorunlara sebep oluyor. Bunun sonucu olarak en mantıklı şey bir web albümü oluşturmak
.Google Picasa Fotoğraf Yedekleme Deposu Programlar
İşte burada devreye Picasa hizmeti giriyor. Böylelikle kolayca resimlerimizi yükleyip saklayabiliyor ve onları kimin göreceğinide ayarlaya biliyoruz. Hem uzaktaki bir arkadaşımıza yada ailemize internetten göstermek istersek de hızlı bir şekilde bunu halledebiliyoruz.
Hemde bilgisayarımızın başına ne gelirse gelsin onlar orda durmaya devam ediyor. Bunun dışında birde istediğimiz yerden ulaşma kolaylığı olunca daha ne isteyelim ki. 🙂
Bu ücretsiz google hizmetine BURADAN ulaşıp kolay bir şekilde üye olup yönetebilirsiniz.
] }
No comment