E-Mail Marketing (Pazarlama) Nedir?

Doğru hedef kitleye, alması muhtemel ürünlerin e-mail yolu ile pazarlanması son zamanlarda çokça uygulanan bir yöntem olarak karşımıza çıkıyor.

Kendi mail adresinizden yapmaya kalkarsanız, hem yeterince mail gönderemezsiniz, hem de yeterince inandırıcı olmaz.Bu sebeple internette birçok toplu e-mail yollama programları var, onları kullanmanızı öneririm.Programları google’dan arayıp bulabilirsiniz. Ayrıca HTML temaların kullanılması da çok önemlidir.HTML teması insanların nekadar ilgisini çekerse insanlar ürüne o kadar sıkı yönelirler.Sakın fazla renk kullanmayın, insanların gözleri rahatsız olup tıklama reytinginiz düşebilir.e-mail marketing sistemini ilk başlayanlar için önermem.

Çünkü biraz karmaşık bir sistemdir.İnsanların sizin e-mailerinize bakması veardından gereken üyelik, tıklama, satın alma vs. işleri gerçekleştirmek için mutlaka bir bilgilendirici web sitenizin olması gerekebilir.İnsanlara ciddi olduğunuzu belli etmeniz ve göstermeniz gerekir.İnsanların ürüne güvelinirliğini artırmanız gerekir.

] }
No comment