Sanal Mağazalar Nasıl Çalışır

Sanal Mağazalar Nasıl Çalışır

ENTEGRE SANAL MAĞAZALAR NASIL ÇALIŞIR

Sanal Mağazalar Nasıl Çalışır Genel  Dünyanın en modüler sanal mağazaları kolayalisverisinadresi sanal mağazalarıdır. Sistemin bir birinden üstün özellikleri mevcuttur. Sanal Mağazalar Sıfır Risk ve Sıfır maliyet unusuru üzerine çalışmaktadır.

Satın alacağınız sanal mağazalar anlık entegrasyona sahiptir. Sisteme entegre olan bütün sanal mağazalar sanal bir ağ ile birbirlerine de entegredirler. kolayalisverisinadresi sanal mağazaları Ürün ve Ödeme alt yapısı ile sizlere sunulmaktadır. Satın alacağınız sanal mağazanızda yapacağınız ticaretin maliyeti sıfırdır. Sanal mağazanızda satılan her ürünü sizin yerinize şirket tedarik eder ve müşterinize kadar faturası ile birlikte tüm lojistik işlemlerini şirket organize eder. Siz lojistik ve tedarik problemlerine zamanınızı ve eforunuzu harcamadan ve riske girmeden sanal mağazanızın satış yapmasını ve büyümesini sağlıyorsunuz.

Dileyen sadece kendi ürünlerini listeyebilir, dileyen sistemdeki onbinlerce ürünü listeler. Dileyen Kendi sanal poslarını entegre eder, dileyen sistemin entegre ettiği sanal poslar ile anında satış yapmaya başlar. Dileyen hem sistemin verdiklerini kullanır, hem de kendi imkanlarını kullanır. Kısacası bu sistem modüler ve dileğinize göre hareket eder.

Sanal mağaza sahipleri, aynı zamanda sistemin tedarikçileri olabilirler. Sanal mağazalarının yönetim panelinden tanımlayacakları ürünleri, dilerlerse sadece kendi sanal mağazalarında satabildikleri gibi Dilerlerse sisteme entegre olan tüm sanal mağazalarda satışasunabiliyorlar.Tek bir tanımlama ile sisteme entegre olan yüzlerce sanal mağazada ürün satma ve tedarikçi olma imkanına sahip olabileceğiniz tek ve benzersiz bir sistemdir.

Örnek site : kolayalisverisinadresi

Sınırsız Trafik
Anlık Ürün Entegrasyonu
Ödeme alt yapısı entegrasyonu ve ortak ödeme alt yapısı sayesinde anında kredi kartı ilesatış yapabilme özelliği
Kendi sanal poslarınızı entegre edebilme özelliği ve ortak ödeme alt yapısı ile aynı anda kullanabilme özelliği
Sınırsız ürün listeme özelliği
Listeyeceğiniz ürünleri sisteme entegre olan diğer sanal mağazalarda da satabilme özelliği
Sıfır risk ve sıfır maliyet özelliği
En ucuz yıllık hosting ve SSL ücretine sahip olma özelliği ( Yıllık 250.-TL + KDV )
Sistemden satılan her ürünü sizin yerinize şirketin tedarik etmesi ve müşterinize şirketin faturalayarak gönderme üstünlüğü
Sanal mağazanızdan kendi ihtiyaçlarınızı toptan fiyatına alabilme üstünlüğü.
Üyelerinizin de sanal mağazanızdan ürün satabilmeleri özelliği
Üyelerinizin ve Tedarikçilerinizin ürün listelemelerinden alınan ücretlerden kazanç elde edebilme özelliği.
Üyelerin listelediği ürünlerin tüm sanal mağazalarda satışa çıkma özelliği.
Hediye çeki / Puan sistemi.
Reklam bannerı, Affiliate ve ürün tavsiye yöntemleri ile üyelerinize kazanç elde ettirerek,ziyaretçi sayınızı arttırma özelliği.
Sipariş takibi özelliği.
Kolay kullanım özelliği
Site içi hızlı ürün arama özelliği
Görsel değişiklik yapabilme özelliği
Arama motoru optimizasyonu özelliği
Güvenli alt yapı özelliği
ve daha birçok özellik.

SANAL MAĞAZALAR ZİNCİRİNİZİ KURUN

Holdinglerin e-ticaret sektörüne katılması ile bireysel girişimciler için rekabet şartları zorlaştı. Etki alanı küçük bir sanal mağaza ile iyi miktarlarda kazanç elde etmek oldukça zor.

Bonanza Girişimci Kulübü işte bu noktada devreye giriyor. Herkesin aynı Sanal Mağazadan alışveriş yaparak tek noktaya kazandırması yerine, herkes çevresi ile birlikte kendi Sanal Mağazasından alışveriş yaparsa herkes kazanabilir!

Network marketing ile ek iş yapmanız için gerekli olan tek şey bu işi yapmak istemeniz ve bilgisayar internetinizin olması artı avantaj sağlayacaktır. Daha fazla bilgi almak için hepinizi network marketing işine davet ediyorum.

Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez.

] }
No comment