Genel

Sanal Mağaza İşletmeciliği Sıkça Sorulan Sorular

Sanal Mağaza İşletmeciliği

Daha iyi bir yaşam için ilk adımı atmaya hazır mısınız? Evden Çalışarak, Ürün Sahibi Olmadan, Stok Tutmadan e-Ticaret Yapmak İster misiniz?Sanal mağazalar zaman ve mekan sınırı olmadan heran, her coğrafyada satış yapabilme özelliğine sahiptir. Komşularınız ve dostlarınız, hatta hiç
tanımadığınız müşterileriniz siz uyurken bile sanal mağazanızdan alışveriş yapabilirler. Üstelik sınırsız bir coğrafyada satış yaparsınız

Sanal Mağaza İşletmeciliği Sıkça Sorulan Sorular Genel

Ne kadar sermayeye ihtiyacım var?

Bireysel olarak e-ticaret yapmak için Sanal Mağaza Paketlerimizden birini satın alarak başlangıç yapabilirsiniz. Eğer Bonanza Girişimci Kulübüne katılarak ekip çalışması ile kazanmayı tercih ederseniz paketler üzeriden %30 indirim hakkı kazanırsınız.

Ne yaparak kazanacağım?

Arka planda yürütülen tüm faaliyetler Bonanza sorumluluğundadır. Bu sayede siz sadece Sanal Mağazanızın tanıtılmasına odaklanabilirsiniz. Eğer Bonanza Girişimci Kulübüne katılırsanız BonanzaEgitim.com da yapılan eğitimlere katılabilir ve maksimum kazanç sağlamak için yapılması gerekenleri öğrenebilir, ayrıca her hafta sonu yapılan Girişimci Kulübü etkinliklerine katılarak kendinizi geliştirme fırsatı bulabilirsiniz. Şirketim olmadan E-Ticaret yapmam yasal mı?

Evet. Tüm siparişler Bonanza tarafından faturalandırılır ve kazancınız da yasal vergiler ödendikten sonra net olarak hesabınıza yatırılır. Böylece vergi mükellefi olmasanız bile Bonanza ile E-Ticaret yapabilirisiniz.

Herhangi bir risk var mı?

Sizi sorumluluk altında bırakacak veya borçlandıracak sözleşmelere imza atmak zorunda değildiniz. Hiç bir riskiniz yoktur.

Sanal Mağazamı kapatmak istersem ne olur?

Sanal Mağazanızı istediğiniz zaman kapatabilirsiniz. Bunun için sizden ek ücret talep edilmez. Sanal Mağazanızı sürekli aktif tutmaktan sorumlu değilsiniz.

Sanal Mağazamın özelliklerini artırmak istersem ne olur?

Sanal Mağaza paketinizi istediğiniz zaman aradaki farkı ve 150 TL hizmet bedeli ödeyerek artırabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam görmek istemediğinizi anlıyoruz fakat sitemizin tek gelir kaynağı reklamlardır. Size söz vereyoruz rahatsız edici reklam görmeyeceksiniz