Genel

Sanal Kredi Kartı Nasıl Yapılır ?

Sanal Kredi Kartı Nasıl Yapılır ? Genel

Sanal Kredi Kartı Nasıl Yapılır ?

Tahmin ediyorum ki benim gibi çoğu arkadaşının sorunudur, internet üzerinden alış-veriş ile ödeme yapmak, birşeyler almak.Oraya git kredi kartı buraya git kredi kartı.Kardeşim yok bende kredi kartı ne yapayım eline mi vereyim parayı dediğim falan oluyor ara sıra.Bakın arkadaşlar çaresi var.Sanırım sistem uzun zamandır var fakat nedense benim yeni haberim oldu.Veyahut oldu da zor geldi..Öncelikle hemen hemen her resmi işte olduğu gibi burada da reşit olmak gerekiyor.Yani 18i doldurmuş olmalısınız.Ben işleri Garanti’den yürüttüğüm için bu banka hakkında bilgiler vereceğim.

Öncelikle bankaya gidip normal bir hesap açtırıp , bankamatik(paracard) talep ediyoruz.Ve bir süre sonra adresimize kartımız bilgileri ile birlikte gelmiş oluyor.Size verilen sarı kaplı bir hesap cüzdanı vasıtası ile para çekip-yatırabilmemiz mümkün oluyor.Tabi bunla uğraşmayıp herhangi bir bankamatikten(ATM) yatırmak veya çekmek daha basit olacaktır.

Daha sonra interneti olan bir bilgisayar bulup , Garanti Bankası’nın internet şubesinegiriyoruz.Sonra yukarıdaki menüden Başvuru kısmına oradan da “Garanti Bankası kredi kartım veya Paracard’ım var nasıl başvurabilirim ?” adlı bölümdeki Tıklayın yazılı düğmeye tıklıyoruz.Gelen formda bilgilerimizi dikkatlice giriyoruz ve ayrıca sanal klavye kullanmanızı güvenlik açısından şiddetle tavsiye ederim.Formu doldurduktan sonra Tamam diyerek hesabı alırken belirttiğimiz cep telefonu numarasına bir adet SMS geliyor.SMS’de internet şubesi hesap bilgilerimiz mevcut oluyor.Daha sonra sol üste köşedeki İnternet Giriş düğmesine tıklayarak gelen panelden Kredi Kartlarım > Sanal Kartlarım sekmesine gelerek yeni bir sanal kart oluşturuyoruz.Artık bu kredi kartı ile internetten her türlü alış-verişinizi gerçekleştirebilirisiniz. Hesabınızda ne kadar para varsa o kadarını kullanabiliyorsunuz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam görmek istemediğinizi anlıyoruz fakat sitemizin tek gelir kaynağı reklamlardır. Size söz vereyoruz rahatsız edici reklam görmeyeceksiniz