Numara paneli Taktik (Güncel)

Numara panelinden para kazanmak istiyorsanız numara paneli taktiklerine ihtiyacınız var. Numara paneli taktik için doğru yerdesininiz.

Numara panelinden numara aldınız taktik mi arıyorsunuz? Numara paneli taktik için doğru yerdesin. Öncelikle bilmeyenler numara paneli nedir başlıklı yazımızı okuyabilirler. Ayrıca numara paneli numara alma yazımızı okuyarak numara alma taktiklerini de öğrenebilirler.

Numara paneli Taktik (Güncel) Genel

Numara paneli taktik

Hemen şunu da belirtmek istiyorum ki eğer bu yazıyı okuma amacınız ‘şuraya gir şöyle yap hemen arama gelsin’ gibi bir şeyse derhal okumayı bırakın ya da bu düşüncenizden vazgeçin. Çünkü bu yazıda bu tür taktikler değil tecrübe edinilerek başarılı sonuçlar elde edilmiş yöntemler paylaşılıcaktır.

Şimdi yazımızın esas konusuna gelelim. Numara paneli aranma olabilmesi için neler yapabiliriz. Bu uzun bir yazı olmayacak. Ben kendim bu işi yaklaşık iki senedir yapıyorum. Bu süre zarfında bir çok yöntem denedim. Bunlar arasında en iyi sonuç veren facebook üzerinden sahte hesaplar oluşturarak numarayı paylaşmak olmuştur.

Önce facebook hesabımızı oluşturuyoruz. Daha sonra fake resimlerle bu hesabı donatıp arkadaş kasmaya başlıyoruz. Numaraya paylaşarak arama gelmesini bekliyoruz. Yapacağımız işlem bu kadar basit.

Facebook hesabında dikkat etmeniz gereken noktalar şunlar :

1. Fake resim kullanırken aynı kişiye ait olmasına özen gösterin
2. Arkadaş kasmak için gruplara girip paylaşım yapmanız yeterli. Hesabınıza istek yağacaktır.
3. Hesapta hemen numara paylaşmayın. Bir süre sonra paylaşım yapın.

bunlara ek olarak numara paneli taktik olarak değerlendirebileceğimiz diğer sosyal medya sitelerini de kullanabilirsiniz.

Farklı web sitelerinde değişik taktikler görebilirsiniz. Fakat bu taktiklerin geri dönüş oranı çok az olduğundan harcadağınız zamana değmez. Bu sebeple numara panelini kullanırken sağlam yöntemler ile hareket etmeniz faydanıza olacaktır.

Numara paneli taktik 2019 

Evet gün geçtikçe artık eski taktikler işe yaramamaktadır. Yani taktikler bulmak lazım. Şuan da en iyi taktik olarak insagramdan fake hesap açmak var. Yeni taktikler geliştirildikçe buraya eklenecektir.
] }
No comment