4 Eylül 2017 Pazartesi

Numara Paneli Numara Alma

Numara paneli ile numara alma

Numara paneli ile para kazanmak için numara talebinde bulunuyor ve red cevabı alıyorsanız numara alma taktiğini bu yazıda görebilirsiniz. Ayrıca henüz numara paneli ile nasıl para kazanılır bilmiyorsanız numara paneli ile para kazanma başlıklı yazımızı okuyabilirsinz.
Numara panelinden numara alabilmeniz için numara talebinde bulunurken detaylı açıklama yapmanız gerekmektedir. Fazla bilgi vermeden yaptığınız numara talebi olumsuz karşılanacaktır. O yuzden şimdi maddeler halinde açıklayacağımız maddeleri uygularsanız büyük ihtimalle başvurunuz olumlu karşılanıp hesabınıza numara tanımlanacaktır.

1. Açıklama kısmına şuna benzer bir yazı girin : 'Sosyal medya sitelerinde paylaşım yapılacaktır. Elimde çok sağlam facebook hesapları bulunuyor. Tahmini olarak günlük 100 dakika yapabileceğimi düşünüyorum'.
2. Link kısmana paylaşım yapacağınız hesaplarınızın linkini verin. Eğer hesabınız fazla yoksa yüksek takipçili bulunp linkini oraya yapıştırın. Numara talebiniz büyük olasılıkla onaylanacaktır.

Not: Eğer tüm çabalarına rağman numra alamıyorsanız benimle iltişim kurun. Numara ortaklığı yapabiliriz. Yorum kısmından bildirebilirsiniz.

Numara ortaklığı için iletişime geçin: 05369843902 whatsapp

Yazar hakkında bilgi bulunmuyor

3 yorum:

  1. NUMARA ORTAKLIĞI NASIL YAPILIYOR.

    YanıtlaSil
  2. NUMARA ORTAKLIĞI NASIL YAPILIYOR.

    YanıtlaSil
  3. Whatsapp üzerinden ilatişime geçerseniz detaylı olarak konuşuruz

    YanıtlaSil