Genel

Yün Örgü Örerek Para Kazanmak

Ev kadınlarının çok sık yaptığı bir uğraş olan yün örgü şimdi onlara ek gelir kapısı olarak bu uğraşlarının paraya dönmesini sağlamaktadır. 

Yün Örgü Örerek Para Kazanmak Genel
Ek iş fikirleriEv kadınlarının çok sık yaptığı bir uğraş olan yün örgü şimdi onlara ek gelir kapısı olarak bu uğraşlarının paraya dönmesini sağlamaktadır. El becerisi yüksek olan kadınların birçok örgü çeşidini kısa süreler için de bitirmesi ve aile fertleri ile paylaşması çok sık rastlanan bir durumdur ve bu üretimler çoğunlukla özgür modellerin oluşturulması ile ortaya çıkmaktadır. Bu durum için de para kazanmak amacı ile nasıl ek iş sahibi olabileceğinizi sizlere anlatarak bu imkânların tümünden en iyi şekil de yaralanmanızı sağlayacağız.

İlk önce bir örgü ile başlayan maceranız daha sonraların da ise özel tasarımlar ile büyük markalara kadar çalışmak için devam edebilecektir. Örgü becerisi yüksek olan bayanlar ev işlerinin ardından bu uğraşları ile zamanlarını değerlendirmek de ve aldıkları siparişlerin en iyi şekilde teslim edilebilmesi, için uğraş vermektedirler. Farklı örgü stillerine hâkim olan bayanların farklı modeller üretmesi çok daha kolay olabildiği için bu ek iş fikrini sadece onların değerlendirmesinin daha doğru olacağını düşünüyoruz. Uygulanacak olan modeller için gerekli bilgi sahibi olan ev kadınları bu modeller için çevre mağazalar ve tekstil işi yapan firmalar ile satışa sunulabilir.

Bu pazarlama yolları için sadece görüşerek elde edeceğiniz mekânlar sizlere gelir konsun da büyük avantaj sağlayacaktır. Günümüz de el işin olan yün örmeler özellikle kış ayların da daha çok rağbet görmekte ve sevenlerinin satın almasını sağlamaktadır. Marjinal ürünler satan giyim mağazaları ve dükkânları için sizin üretmiş olduğunuz yün el yapımı örgü modelleri ilgilerini çekebilir ve satış için sizinle konuşabilirler. Daha sonrası için ise sizler sipariş olarak kendinize ek gelir olacak bu alanı daha verimli kullandığınız için bu oran da artacaktır.

El işin de başarıyı yakalamış olan bayanlar daha çok gelir elde edebilecekleri bu alan da görüşmüş oldukları mağazalar ve mekânlar ile aldıkları siparişler için gün için de 4-5 saatlerini harcayarak 50-80 TL arasın da bir ek gelir elde edebileceklerdir. Yün örgü trikolar çok tercih edilen kıyafet modelleri için de yer almaktadır ve bunu pazarlamak çok geniş bir alanınız bulunmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam görmek istemediğinizi anlıyoruz fakat sitemizin tek gelir kaynağı reklamlardır. Size söz vereyoruz rahatsız edici reklam görmeyeceksiniz