Para KazanmaSatış ortaklığı

Sermayesiz Para Kazanma Yolları

Sermayesiz Para Kazanma internetten para kazanma yolları arasında çokça merak edilmektedir. Para Kazanmanın Yolları hakkında bazı yazılar yazacağımı daha önce belirtmiştim.

İşte sizler için faydalı olacağını düşündüğüm yazılarımdan ikincisiniz yazıyorum.Bu yazılar sizin için basit ve önemsiz gibi gelebilir fakat bu bilgiler ile projeli çalışma ile sizde parakazanma yollarını öğrenebilirsiniz.

Sermayesiz Para Kazanma Yolları Para Kazanma Satış ortaklığı

 

İnternetten Para Kazanma Yolları 2020

1.Mail Hesabı Açmak

Hemen hemen hepimizin bir mail hesabı mutlaka vardır bazılarımız bir çok mail hesabı açar fakat bu mail adreslerini sonra unuturuz internette sürekli bir mail adresi kullanmak için hep aynı mail adresini kullanmanız daha iyi olacaktır.Tanıtımını yapacağınız ürün yada yazılarınızı forum sitelerine açtığınız bir bir birinden farklı mail adresi ve şifreleriyle çoğu zaman unuttuğumuz olur buda zaman ve motivasyon kaybı demektir. Kullanıcı adınız size özgü ve kulanılmayan bir ad olmalı örnek kelebek2012 gibi bir isim hiç ilgi çekici olmaz bu ad ile yazılmış konu kimsenin dikkatini çekmeyecektir.Çok ciddi bir ad seçmeli bu kendi adınız olursa dahada iyi olacağını söyleyebilirim.

2.Dışarıya kapalı çalışma planı

İnternette çalışacak olmanız sizin dikkatinizin dağılmasını çok daha çabuk sağlayacaktır.İşinizi yaparken Facebook, MSN’ den biri size yazı yazar bu arada saate bakar ve bir kaç saatinizin boşuna gittiğini anlarsınız işiniz sosyal ağlarla değilse çalışırken bu ağları kapatmalısınız.Yaptığınız işi kendi gerçek işinizmiş gibi yapmanızda fayda var.Yaptığınız işte sizi tehdit edecek unsurlardan uzak durmalı disiplinli çalışmalısınız.

3.Çalışma saatlerini belirleme

Bu prensibi kendinize koymalısınız çok çalışma için değil az çalışma için bu önemli kazandıkça daha çok kazanmak ister ve işe kendinizi öyle kaptırırsınızki bu yüzden sizi aileniz ve çevrenizdeki arkdaşlarınızdan kopmanıza neden olur.Projeli çalışma ile bir saatte yetip size artar bile plansız bir çalışma yaparsanız bir gün size yetmediğini anlayabilirsiniz.

4.Türkçeyi doğru kullanma

İşimiz genellikle yazmak olduğundan yazdığınız yazılar tanıtım yazısı olacağından tanıtım yazısını bir çok kişi yazar fakat bu kişilerden çok azı etkileyici bir yazı yazarak ürününün daha çok ve daha çabuk satılmasını sağlar bundaki en büyük etken dilin düzgün ve etken kullanılmış olmasıdır.Argo kelime kullanmamaya özen gösterin.

5.Dürüst olmak

Kazancı yüksek olan ama beş para etmeyen ürünler çok fazla bu ürünler para kazandıracağı gibi size zararıda olacaktır.Bu gibi ürünler sizin ileride güvensizlik yaratacağı için para kaybetmenizide sağlayabilir.Kendi sitenizde ve forumlarda hiç bir şey vaad etmeyen ürünlerin tanıtımını yaparsanız o ürünü kullananlar memnun olmadığında yapacağı paylaşımlarla sizede zarar verebilirler.Yaptığınız işi dürüst yapmanız size zamanla kazandıracaktır bunu unutmayın.

6.İşe İnanmak

İnternette bir iş yapıyor fakat yaptığınız bu işe kendiniz inanmıyorsanız başkaları hiç inanmaz ve yaptığınız işte bir işe yaramaz.Yaptığınız işte okadar heyacanlı olmalısınızki neti açtığınızda il önce siteme kaç kişi girmiş diye bakmalısınız.Siteme yeni giren kaç kişi,kaç yorum yapılmış ve kaç ürün satılmış gibi bakmalınız.İlgilenmezseniz kazançlarınızda etkilenebilir. 7.işinize Odaklanma Çalışmanın kuralı budur işinize odaklanmak bir site açar ve yarım bırakarak başka bir site açarsanız tam kazanmaya başlar ve başka siteler açmaya başlamanız bunun devam etmesini sağlar onun için ilgilenebileceğiniz kadar site ve blog açmanız önemlidir.Bunu için bir işe yoğunlaşmanız eğer yapabilirseniz ikinci bir işte yapabilirsiniz.Bir saatimizi bir sitemizde çalışarak daha sonra diğer sitemizle ilgilenerek her iki işede yatırım yapmış oluruz.

Sermayesiz Parakazanmanın Yolları

Yazımı burada sonlandırırken bu çalışma prensiplerini uygulamanız size kazanç sağlayacaktır bundan sonra parakazanma konusunda yazacağım yazıların mailinize gelmesini istiyorsanız mail adresinizi bırakarak bilgilerimin size gelmesini sağlayabilirsiniz.

Sermayesiz Para Kazanma Yeni Ek İş Fikirleri

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam görmek istemediğinizi anlıyoruz fakat sitemizin tek gelir kaynağı reklamlardır. Size söz vereyoruz rahatsız edici reklam görmeyeceksiniz