Satış Ortaklığının Artıları Ve Eksileri

İnternet üzerinden nakit para kazanmak için ideal yollardan biride satış ortaklığı yapmaktır. Satış ortaklığı ağları aracılığıyla bir araya gelen internetten ürün satışı yapan ürün sahipleriyle web sitesinden para kazanmak isteyen site sahipleri arasında gerçekleşen kârlı bir iştir. Satış ortakları web sitelerinden ürün sahiplerinin sitelerine müşteri göndererek gerçekleşen satışlardan ürün sahibi para kazanırken satış ortağının da gerçekleşen bu satıştan belirlenen orandaki komisyonu hesabına aktarılır. Bu kadar kolay olan satış ortaklığının da her işte olduğu gibi artıları ve eksileri vardır işte o artılar ve eksiler;

Satış Ortaklığının Artıları Ve Eksileri Satış ortaklığı

Satış Ortaklığı Sisteminin Ürün Sahipleri Tarafından Artıları

Ürün sahipleri,satış ortakları aracılığıyla ürünlerini veya sundukları hizmetleri daha büyük kitlelere ulaşmasını sağlayarak daha çok satış yapabilme imkânını elde ederler.

Ürün sahipleri , satış ortakları sayesinde zaman ve para kaybetmeden yeni müşteriler elde ederler.

Ayrıca bir işletmenin rutin giderleri olan personel maaşları, elektrik, ofisin ve çalışanların giderleri ve reklam giderleri gibi aklınıza gelebilecek birçok giderden kâr elde ederler.

Satış Ortakları Bakımından Avantajları

İnternet erişimi olan her yerden satış ortaklığı yapılabilir.

Bütün gün çalışmak yerine günde birkaç saat çalışarak iyi bir gelir elde edilebilen para kazanma yollarından biridir.

Satış ortaklığı yapmak için büyük bir bütçeye gerek yoktur. Düşük bir sermayeyle yapılabildiği gibi sermayesiz olarak da yapılabilmektedir.

İnternetten ne satabilirim diye düşünmenize yada internet üzerinden satabileceğiniz bir ürün üretmeye gerek olmadığı gibi bir toptancıdan mal alıp onu internet sitesinden satmaya da gerek yoktur. Satış ortaklığı ağlarına sayesinde internet üzerinden almadan ürün satışı yapabilir karşılığında yüksek komisyonlar kazanabilirsiniz.

Satış ortağı olduğunuz ürünle ilgili olarak ürünün teslimatı, geri iadesi, müşteri desteği, teknik hizmetleri vb. bütün sorumluluk ürün sahibine aittir. Satış ortağı ürünü ürün odaklı müşteriye yönlendirmek ve gerçekleşen satıştan komisyonunu almakla mükelleftir.

Satış ortaklığı ile ister web sitenizden isterseniz de ücretsiz açtığınız bir blog siteden haftanın 7 günü 24 saat para kazanmanız mümkün.

Satış ortaklığı sisteminden para kazanmanın bir limiti yoktur. Eğer sistemin nasıl çalıştığını doğru anlar ve her gün düzenli olarak bir kaç saatinizi çalışmaya ayırırsanız aylık faturalarınızı ödeyecek kadar yada çalıştığınız işinizden gelen maaş kadar veyahut da maaşınızdan daha fazlasını kazanabileceğiniz kaybetme riski olmayan bir sistemdir.

Satış Ortaklığının Eksileri

Satış ortaklığının en büyük eksisi tabi ki kazandığını parayı alamamak olur. O yüzden güvenilir satış ortaklığı ağlarına üye olmalısınız. Ülkemizde parasını tam ve zamanında yatıran güvenilir bir satış ortaklığı ağı olan XTicaret bu işi ülkemizde ilk yapan satış ortaklığı ağıdır. Bu madde genelde yabancı satış ortaklığı ağlarını kapsar.

Çok fazla karşılaşılan bir durum olmasa da ürün sahibi siz farkında olmadan ürün komisyonunu düşürebilir yada satış ortaklığı programını kapatabilir. XTicaret satış ortaklarına satış ortaklığı programı sona eren ürünleri bittiği gün bir e-maille üyelerine bildiriyor.

Artı Ve Eksiler Bunlarken Satış Ortaklığından Para Kaybetme Riski Nasıl Olur?

Satış ortaklığından kazanmak için iki türlü yöntem vardır. İlki çiftçi yöntemi denilen yöntemdir yani bir web sitesi yada ücretsiz blog site açarak günde birkaç saat çalışarak yani içinde yukarıda anlattığımız satış ortaklığının artılarını içinde barındıran yöntemdir.

Diğer yöntem ise avcı yöntemidir. Bu yöntem biraz sermayeyle yapılabilen ve bir web kurmaya gerek olmadan birkaç saat içinde kazançlı bir yöntem olduğu gibi para kaybetme riski de bulunan bir yöntemdir. Avcı yönteminde ürüne reklam vererek para kazanırsınız. Reklamları kestiğiniz anda kazancınız durur yani sürekli sermayeye ihtiyaç vardır ve verdiğiniz reklam boyunca hiç satışınız olmayabilir ve sermayenizi kaybedebilirsiniz. O yüzden çiftçi yöntemi kaybetme riski olmayan bir yöntemdir.

Ancak hızlı para kazanmak herkesin en büyük isteği ve herkesin her gün çalışmaya ayıracak vakti olmayabilir. Bu nedenle Master Kazanç eğitim setinin verdiği Turbo Kazanç bonusu sayesinde satış ortaklığından riski en aza indirerek kısa zamanda hızlı para kazanmaya nasıl başlanılacağı ve neler yapılabileceği A’dan Z’ye tüm teknikler Turbo Kazanç bonusu içinde yer almaktadır.

] }
No comment