PTC Sitelerinden Para Kazanma

PTC sitelerinden Para Kazanma aldığımız ödemeleri forumlarda gören arkadaşlarımız bunun nasıl olduğunu yoğun bir şekilde anlatmamızı isteyince konu ile ilgili bir yazı yazalım istedik.

Öncelikle PTC den kazanmak istiyorsanız sabırlı olmanız gerekecek.Birazcık sabrınız birazcık da paranız var ise PTC sitesinden kazanmama gibi ihtimaliniz yok.

Bazı arkadaşlarımız çıkıyor,biz 4 yıldır PTC ile uğrasıyoruz daha 100 dolar alamadık diyorlar.Evet üzülerek ne yazık ki böyle arkadaşlarımızda var.Günde en az 1 saat tıklama yapan ama elde tutulur bir kazanç elde edemeyen onlarca arkadaşımız mevcut. Benden PTC için yardım istiyor bir çok arkadaşımız ama ben herkese ulaşamam ve bu imkansız.Bu yazıda genel olarak size yardımcı olacak tüm bilgileri anlatıcam.

Daha önce bu yazmızda PTC’nin ne olduğunu sizlere kısaca anlatmıştık.Bu konumuzda ise PTC’den nasıl daha fazla kazanılır konusuna değineceğiz.

PTC Sitelerinden Para Kazanma Genel

Ptc Para Kazanma

PTC sitelerine üye olarak tek başına tıklamakla ayda ortalama 1 dolar kazanç elde edersiniz ki bu gülün bir durumdur.Hem zamanınızı yer hem de PTC’den sizleri soğutur.

Hazır scriptler kullanan PTC sitesilerinin çoğu dolandırıcıdır ya da amatör siteler olduğu için 1 ay gibi kısa süre ödeme yapıp ortadan kaybolurlar.Bunlardan uzak durmakta fayda var.Zaten en çok kazanç getirenler en çok bilinenlerdir.

PTC’den kazanç sağlamanın yegane yolu ref sistemidir.Ref sayınız artmadığı sürece fazla kazanç sağlamanız olası değil.Şimdi nerden bulucağız bu refleri dediğinizi hissetmekteyim 🙂

Ücretsiz olarak ref bulabileceğiniz genelde iki yol vardır.

1-Forumlar
2-PTC Havuzları

Forumlarda PTC sitelerinizi tanıtarak ref bulabilirsiniz.Ya da yine forumlarda PTC Ref Hazvuzları açarak reflerinizin size kazandırdıklarından bir kısmını tekrar reflerinize ödeyerek ref çekebilirsiniz.

Açıkcası ben bu iki yolu da pek kullanmıyorum.Ciddi düşünenler mutlaka ücretli yöntemleri kullanmak zorundalar. Ücretli ref bulma yöntemlerinide iki başlıkta toplayabiliriz;

1.Ref kiralama 
2.Reklam Verme

PTC sistemleri içinde bildiğiniz gibi üyelik tipleri bulunmakta.Üyeliğinizi yükselttiğinizde çok daha iyi kazanç elde etmeniz mümkün.Maddi durumunua göre size en uygun üyeliği seçip yükseltmelisiniz.Burda dikkat edilmesi gereken nokta PTC siteleri Paypal ve Alertpay ile çalışmakta.Sadece paypalınızın olması PTC sitesine yatırım yapabileceğiniz anlamına gelmez.Paypal ya da Alerpay hesabınıza mutlaka bir kredi kartı bağlamış olmalısınız.Çünkü PTC siteleri ücreti kartınızdan çekecektir.

Üyeliğinizi yükselttiğiniz takdirde bir çok özelliğin,reklam değerlerinin,ref sayılarının artırıldığını göreceksiniz.Burda asıl olay ref kiralamam.Genellikle 0.25 ila 0.50 dolar arasında değişen değerler ile 1 aylık ref kiralıyabiliyorsunuz.Ne kadar çok ref o kadar çok kazanç.Benim günde net 15 dolar kazandığım PTC sitesinde 3200 tane kiralamış olduğum refim var…

Diğer yöntem ise reklam vermedir.Ref linkinizi PTC siteleri için en uygun reklam verme yeri olan adhitz de araştırma yaparak en uygun bütçe ile en fazla kişiye ulaşarak ref sayınızı artırabilirsiniz.Yine içinizden bir ses duymaktayım:) Bu kadar parayı nerden bulacağız.Arkadaşlar ben 3 yıl önce 100 dolar ile girdim bu işe şu an 5 günde bir 100 dolar kazanıyorum.PTC’den.Doğru yöntem ve yatırım,gerisi yalan:)

Sizlere nacizane tavsiyem yeni açılmış,hazır scriptli sitelerden uzak durum ve kesinlikle yatırım yapmayın.Hem zamanınız hem paranız gider.Unutmayın PTC=Ref.Ref sayınız artmadığı sürece kazanç elde edemezsiniz.Mutlaka ref kiralamalısınız.

PTC Sitelerinden Para Kazanma Yeni Ek İş Fikirleri

] }
No comment